Заглиблення свердловин

Рано чи пізно будь-яка свердловина з артезіанською водою піддається зниженню дебіту. Це може відбуватися з різних причин, як залежать від експлуатації, так і не залежних. Найчастіше це зниження рівня залягання вод або погіршення якості води з використовуваної глибини. У будь-якому випадку підвищення ефективності свердловини можна домогтися її зниженням. Наша компанія пропонує послуги з проведення всього комплексу робіт по розробці і зниження свердловин. Дані роботи є нашим профілем, і за багато років ми зуміли накопичити достатній досвід і сформувати професійний колектив.

Як і для чого проводиться зниження свердловини

Зниження свердловини – це набагато більш вигідний процес, ніж буріння свердловини і розробка нової. Іноді буває достатньо всього декількох метрів, і вода знову з’являється. Наші фахівці готові провести консультації для своїх клієнтів і виконати зниження саме до такого рівня, щоб свердловина знову почала ефективно функціонувати.

Зниження свердловин проводиться з використанням спеціальної техніки, зокрема машин вертикального буріння. Бур проходить через обсадних труб, яка вже має бути в свердловині. Особливістю такого виду робіт є те, що необхідно не пошкодити стару трубу, при цьому опустивши в неї нову, меншого діаметру. Більш того, всі роботи повинні проводитися з дотриманням технології зниження свердловин, інакше це незмінно позначиться на якості води. Досить часто при неправильному зниженні в трубу починає йти пісок і так званий «пливун». Наші фахівці мають великий досвід і виконають роботи в строгій відповідності до технології, що допоможе уникнути цих неприємних наслідків.

Post Author: admin