Ремонт і чистка свердловин

Досить часто в процесі експлуатації водяної свердловини виникає необхідність провести плановий або позачергової ремонт або чистку. Це може бути пов’язано з різними причинами, наприклад зі зміною рівня залягання грунтових вод або загальної геодезичної ситуації в даному регіоні. Крім того, обладнання, яке відповідає за підйом води, досить часто виходить з ладу. Компанії Хмельницького здійснює не тільки буріння водяних свердловин, але і їх очищення і ремонт. Це є одним з наших переваг перед іншими організаціями.

Для того щоб проводити ремонт і очистку свердловин, у нас задіяні найбільш досвідчені і професійні фахівці. Вони готові виїхати на місце, щоб проаналізувати ситуацію і дати консультацію власнику свердловини. Після оцінки передбачуваних робіт на місце доставляються техніка і необхідне обладнання.

Види дефектів свердловини

Найбільш часто зустрічається випадок дефекту свердловини – це зміна якості води. У ній починають попадатися домішки і пісок. Таке відбувається через вимивання шару водоупорной глини з-під обсадної труби. У цьому випадку наші фахівці проведуть чистку свердловини, поглиблять обсадних труб і зроблять відкачування до появи чистої води.

Частим випадком, що вимагає нашого втручання, є вихід з ладу сітчастого фільтра. Під впливом піску його цілісність згодом порушується, і виникає необхідність його заміни. Це досить складний захід, яке під силу тільки справжнім професіоналам. Наша компанія в Хмельницькому має великий досвід в питанні очищення свердловин, зокрема в заміні фільтруючих елементів, тому дає гарантію на проведені роботи. Ми готові зробити заміну фільтру без наслідків для якості води.

Технічне обслуговування свердловин

Буріння та облаштування свердловини завершено, оформлені всі необхідні документи на свердловину. Вона нарешті то вводиться в експлуатацію. Якщо всі роботи зроблені якісно, ​​то вода буде нешкідливою і стане надходити в необхідному обсязі. Однак для підтримки свердловини в належному стані необхідно проводити своєчасне технічне обслуговування. Це дозволить бути впевненим в безперебійності роботи обладнання і незмінній якості споживаної води. Наша компанія здійснює подібне обслуговування свердловин вже багато років. За цей час у нас з’явився штат висококласних співробітників, власна база і вся необхідна техніка. У числі наших клієнтів є дуже великі компанії, співпраця з якими триває вже не перший рік.

Що включає в себе технічне обслуговування

При укладанні договору наша компанія буде здійснювати цілий ряд дій для підтримки свердловини в належному стані. Зокрема, до таких дій належать:

1) перевірка технічного стану насоса,
2) перевірка тиску системи,
3) заміна необхідних витратних матеріалів,
4) перевірка і ремонт водопровідного і водопідйомного обладнання (реле, клапани, датчики та ін.),
5) огляд і перевірка свердловини і контроль над рівнем води і ряд інших необхідних дій.

Періодичність технічного обслуговування залежить від режиму і інтенсивності експлуатації свердловини. При укладанні договору наші фахівці враховують ці фактори, і обслуговування буде проходити своєчасно. Також обговорюється і обсяг виконання робіт. Потрібно розуміти, що кожен випадок індивідуальний в залежності від використовуваного обладнання та свердловини. Тому тільки грамотні професіонали здатні правильно скласти договір.

Post Author: admin