Установка башти Рожновського

Башта Рожновського має широке поширення завдяки простоті конструкції і універсальності використання. Вона призначена для регулювання водоспоживання, а також зберігання запасів води для протипожежних, побутових, сільськогосподарських та інших потреб. Наша компанія здійснює якісний монтаж веж Рожновського різних розмірів і конструкцій.
етапи монтажу:

  1. Перший етап установки – це підготовка необхідних проектних документів і формування плану робіт, що проводяться. Щоб здійснювати подібні роботи, необхідно мати спеціальні дозвільні документи. Компанії Хмельницького мають всі необхідні дозволи і документи для монтажу башт Рожновського.
  2. Наступним етапом буде попередній монтаж конструкції і всієї розводки на землі. Тільки після цього здійснюються стропіровка вежі і установка все елементів. Наші фахівці завдяки своєму досвіду проводять всі роботи в мінімально можливий термін і з максимальною якістю.
  3. Вежа ставиться у вертикальне положення за допомогою кранів на міцне бетонну основу. Одним з найважливіших моментів є забезпечення суворої вертикальності башти. Тільки за допомогою спеціального обладнання можна забезпечити цю можливість. Наша компанія володіє професіоналами і необхідним обладнанням, що забезпечує високу якість проведених робіт. Підстава вежі має бути надійно закріплене за допомогою зварних з’єднань.

Організація здійснює не тільки безпосередній монтаж вежі, але і всі супутні роботи. Ми зробимо все необхідну розводку за бажанням клієнта і забезпечимо надійність роботи всієї системи в цілому. Так само завжди якісно і всрок зробимо буріння свердловин на воду в Хмельницькій області.

Post Author: admin