Інвестування в нерухомість

Інвестування – один з найбільш актуальних сьогодні трендів. Вислів «Гроші роблять гроші» стало девізом багатьох успішних людей. При уявній простоті інвестування в нерухомість вимагає певного досвіду і знань в цій області.

Існують деякі базові принципи, завдяки яким вкладення в житло вважаються вигідними:

  • Надійність;
  • Неухильне зростання вартості нерухомого майна;
  • Безперервне отримання доходу;
  • Можливість досить швидко повернути свої гроші шляхом продажу об’єкта;
  • Низькі ризики.

Вигідне вкладення коштів

У інвестора можуть бути самі різні плани по використанню придбаної нерухомості:

  1. Купівля з метою подальшого перепродажу;
  2. Купівля з метою здачі в оренду на тривалий термін;
  3. Купівля з метою здачі житлоплощі в подобову оренду;
  4. Купівля комерційних приміщень з метою розвитку власного бізнесу;
  5. Купівля комерційних приміщень з метою здачі в оренду.

Кожен з цих варіантів має право на існування і здатний приносити чималий прибуток. Спосіб використання об’єкта залежить від ступеня вашої залученості в цей процес і рівня бажаного доходу. Здача в оренду на тривалий термін практично не вимагає від власника житла ніяких зусиль і дозволяє на рік, а іноді і більш тривалий термін «забути» про проблеми, пов’язані з експлуатацією приміщення. Перепродаж – більш тонкий момент, який вимагає певного досвіду і чуття. Такий підхід особливо вигідно використовувати в тих випадках, коли ви купуєте житло на стадії будівництва. Коли воно буде закінчено, а прилегла територія облагороджена, квартира значно виросте в ціні.

При виборі об’єкта інвестування найбільшу увагу варто приділити юридичний бік питання і репутації забудовника. Досвід роботи на ринку, відгуки, економічна спроможність, терміни і особливості реалізації попередніх проектів – ось лише деякі параметри, які необхідно оцінити.

Купівля квартири – оптимальний варіант для тих, хто тільки починає інвестувати в нерухомість. Процес її придбання і подальшої здачі простий. Механізм роботи даного фінансового інструменту зрозумілий кожному.

Таунхауси – цікаве рішення для тих, хто хоче розширити свій інвестиційний портфель. Такі об’єкти відрізняє велика площа, наявність власного входу і паркувального простору. Таунхаус – мрія багатьох людей. На сьогодні такий формат проживання стає все більш і більш популярним.

Міста в зелених зонах завжди були привабливим об’єктом для інвестування. Високий попит на оренду і купівлю житла обумовлений унікальними для нашої місцевосіт кліматичними умовами. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваша нерухомість завжди буде затребувана. Її ліквідність, тобто здатність повернути в гроші, дуже висока.

Post Author: admin