Квартири з дизайнерським ремонтом

Квартири з дизайнерським ремонтом – це недорого і зручно

Кожному відомо, що після придбання власного житла необхідно проводити ремонт. Проблема полягає в тому, що об’єкти нерухомості на вторинному ринку рідко можуть порадувати гідним інтер’єром і умовами проживання. На сьогоднішній день вартість ремонту нерухомості досить велика, тому покупці змушені віддавати перевагу менш привабливим варіантам.

Підрахувавши всі майбутні витрати, ви можете помітити, що вартість покупки квартири в Хмельницькому з готовим ремонтом співставна з пропозиціями на вторинному ринку. Так навіщо вибирати найгірший варіант, витрачати час і зусилля на ремонт нерухомості?

Житлові комплекси у Хмельницькому пропонують широкий вибір квартир з уже готовим дизайнерським ремонтом, які користуються величезним попитом. Будьте впевнені, знайдеться відповідний варіант, який неодмінно буде вам до смаку!

Види дизайнерського ремонту

Ремонт – це питання смаку і індивідуальних відчуттів. Дуже часто готові дизайнерські рішення не задовольняють запитів тих, хто займається оновленням власних приміщень. Ось чому слід використовувати унікальні дизайнерські рішення. Фахівці розроблять єдиний варіант, що поєднує в собі всі клієнтські побажання.

Спершу розробляється проект майбутнього ремонту, і, після цього, починається підбір матеріалів з самими інтер’єрними роботами. При складанні креслень і проектів, майстри враховують особливості наявного планування і клієнтських побажань. Потім, коли всі тонкощі узгоджені з клієнтом, починаються ремонтні процеси:

  1. Демонтаж старого інтер’єру. Можливо, буде потрібно перепланування, яке заздалегідь обговорюється дизайнером з клієнтом.
  2. Установка електричних кабелів, робота з проводкою. Без цього реалізувати унікальні творчі проекти фактично неможливо.
  3. Оздоблення просто необхідне, адже від нього залежить підсумкова краса готового інтер’єру.
  4. Робота з трубами, сантехнікою. Краса повинна поєднуватися з функціональністю, так що цей пункт обов’язковий.
  5. Установка стяжок.
  6. Фінальна обробка, що складається з останніх візуальних штрихів.
  7. Робота над декором трохи передує підсумкового результату.
  8. Клінінг, тобто прибирання будівельного сміття, просто необхідні для ідеального результату.

 

Відзначимо, що найцікавішим етапом є кінцеві оздоблювальні роботи, адже саме через них можна реалізувати власну художню думку. Але, на щастя чи на жаль, в ході подібних робіт незмінно накопичується будівельне сміття. Саме тому просто необхідно уважно прибирати сміття. Будьте уважні, враховуйте неочевидні дрібниці, тоді результат ремонту вас точно порадує.

Використовувані стилі в дизайні квартир

Дизайн-проект кожної квартири повинен вигідно відрізнятися один від одного. В процесі будівництва та оздоблення дизайнери використовують багато різних стилів. Одними з найпопулярніших напрямків, серед яких кожен знайде підходящий варіант: Неокласика, Ар Деко і Сучасний стиль.

Стиль Неокласика підійде для кожного, хто любить спокій і розмірене життя. Найчастіше дизайн виконаний в теплих пастельних тонах, які багаті насиченими коричневими, помаранчевими і жовтими тонами. Особлива увага приділяється особистим речам – всі вони виконані в єдиному стилі. В цілому, даний стиль продемонструє ваше багатство і спроможність.

Стиль Ар Деко має багато спільного із західним дизайном. Багато об’єктів інтер’єру виконані з мармуру і схожого матеріалу, який вкрай практичний і прослужить вам і майбутнім поколінням десятиліття. Ви і ваші гості будете почувати себе досить комфортно в такій квартирі, так як ніщо не зможе зіпсувати ваш відпочинок.

Сучасний стиль найбільше підходить молодому поколінню, так як основною його особливістю є мінімалізм і практичність. Ви не знайдете жодної зайвої деталі, яка без потреби акцентувала б на собі увагу. Всі об’єкти виконуються в дерев’яному відтінку, що наблизить вас до природи.

Представлені дизайн-проекти квартир в  Хмельницькому є квінтесенцією сучасної творчої думки, тому вже десятки клієнтів встигли придбати квартири в нашому місті. Встигніть і ви, щоб ваше життя наповнилася яскравими фарбами!

Post Author: admin