Ремонт квартири у новбудові

Для проведення якісного ремонту квартири в новобудові спочатку потрібно скласти докладний його план. Якщо господарі нової квартири не мають в цій справі досвіду, то краще звернутися з проханням про складання плану до фахівців з облаштування електричної мережі, інженерних комунікацій, міжкімнатних перегородок. Всіма цими роботами займаються спеціалізовані будівельні компанії.

У план повинен бути включений не тільки перелік необхідних для ремонту матеріалів, а й приблизна його вартість. На неї, в основному, впливає розмір квартири, її первісний вигляд, базовий дизайн, складність процесу обробки, а також вартість матеріалів для ремонту.

Потрібно мати на увазі, що демонтаж міжкімнатних перегородок і установка нових повинні бути узгоджені з відповідними державними органами. А будь-які дії з несучими стінами заборонені категорично.

Перш, ніж приступити до остаточного облаштування квартири, згідно з розробленим планом, потрібно провести монтаж електромережі. Для цього роблять штроблення стін, а також проводять заземлення стін трижильний кабелем.

При необхідності стіни можна утеплити відповідними оздоблювальними матеріалами. Потім монтується каналізаційна система і система водопостачання. Проводиться вирівнювання стін шпаклівкою і штукатуркою. Вирівнюють також і стелю, якщо на неї не планується встановлювати натяжну конструкцію.

Основа підлоги вирівнюється в останню чергу. Роблять це, заливаючи на нього цементну стяжку товщиною від двох до чотирьох сантиметрів.

Також в новобудові можна додатково облаштуватися тепла підлога, яка стає все більш популярною у господарів квартир і індивідуальних будинків.

Після базових оздоблювальних робіт настає черга фінальної обробки. Для обробки стелі, стін і особливо підлоги застосовуються зазвичай різні матеріали. Для стін це може бути фарба і особливо шпалери, яких випускається для цього багато різновидів. Також для оздоблення стін використовується штукатурка.

Після обробки стелі настає черга установки міжкімнатних дверей і настилу фінального підлогового покриття. Потім встановлюються на заздалегідь підготовлених місцях побутові прилади, монтується сантехніка, підключаються також освітлювальні прилади. На завершення в квартирі проводиться ретельне прибирання, вивозиться на звалище сміття – і вона готова до приймання господарями.

Post Author: admin