Будівництво печей

Як відомо, піч в будинку – це не тільки багатовікової символ домашнього вогнища, а й відмінний спосіб створити в ньому комфортний мікроклімат. Звичайно, від якості кладки печі залежить не тільки тепло і затишок в домі, а й ваша безпека, тому довіряти будівництво печей слід тільки професіоналам.

На сьогоднішній день будівництво печей в будинку передбачає кілька різновидів кладки. По-перше, це, так звана, кладка в пустшовку, коли шви в кладці на 5-10 мм залишають незаповненими для кращого зчеплення штукатурки і поверхні печі. По-друге, кладка в підрізування, коли всі шви заповнюються повністю.

Такий вид кладки печей розумно використовувати в тому випадку, якщо в подальшому піч не буде штукатуритися. Перед багатьма власниками будинків стоїть питання, що вибрати камін або піч. З практичної точки зору обидва варіанти гарні.

Але з будівництвом печей, як і з будь-якими іншими пристроями, призначеними саме для опалення, проблема вирішується набагато простіше, якщо кладку довірити професіоналам. Адже головний мінус камінів в порівнянні з печами – це великі втрати тепла через необхідність пристрою задоволеного широкого димового каналу, що переходить безпосередньо в трубу.

Зате, камін швидше печі розтоплюється, миттєво обігрів приміщення. Але, також швидко він і остигає, на відміну від печі, здатної зберігати тепло протягом 12 годин. Тому, при виборі між каміном і піччю слід спиратися лише на свої естетичні уподобання і переваги своїх домочадців.

Post Author: admin