Як чистити меблі з штучного ротангу

Комплекти меблів із техноратангу вже стали звичним явищем на наших терасах і в садах. Це не дивно, враховуючи їхні численні переваги – від стильного дизайну до виняткової стійкості до примх погоди. Але як щодо догляду? Що потрібно зробити, щоб зберегти їх у гарному стані протягом багатьох років?

Техноратанг, або синтетичний ротанг, виготовляється за принципом натурального ротанга, який століттями виготовляли з довгих ліан азіатської пальми ротанг. Однак схожість полягає в зовнішньому вигляді волокон і в тому, що вони ткуться вручну на металевій рамі. Однак істотна різниця між синтетичним і натуральним ротангом полягає в тому, як ці матеріали реагують на примхи погоди і як їх потрібно захищати від цих впливів. Меблі з натурального матеріалу необхідно регулярно обробляти і дуже ретельно очищати. І навіть якщо ми це зробимо, вони все одно не стануть абсолютно невразливими для дощу, сонця та екстремальних температур. З іншого боку, що відбувається з садовими меблями з техноротанга?

Технораттан і несприятливі погодні умови

Садові меблі з технораттану не бояться дощу і вогкості, оскільки меблі нічого не вбирають і не пліснявіють. Під впливом сонця, навіть у розпал спекотного літа, вони не потріскаються і не деформуються. Взимку вони не постраждають від морозу, тому немає необхідності прибирати їх у гараж або підвал, де вони займатимуть багато місця. Інакше кажучи, немає іншого матеріалу, більш придатного для виробництва меблів для саду і тераси, ніж синтетичний ротанг. Особливо якщо врахувати, як вирішується питання експлуатації меблів з техноротанга.

Догляд за садовими меблями з техноротанга

Столи та стільці з технораттану, навіть якщо піддавати їх впливу вологи і перепадів температур цілий рік, не вимагають просочення або будь-якого іншого догляду.
Для того щоб вони зберігали свій привабливий зовнішній вигляд і неперевершені властивості навіть протягом десятка років, достатньо час від часу промивати їх водою і протирати ганчіркою. Тому садові меблі з техноротану – найкращий варіант не тільки для тих, хто понад усе цінує непідвладну часу елегантність, а й для тих, кому ніколи займатися їхнім обслуговуванням.

Post Author: admin