Будівництво басейнів

Будівництво та обслуговування басейнів

Мабуть всі погодяться, що відпочинок поруч зі своїм басейном, приносить неймовірну насолоду і дітям, і дорослим! Компанія “Water stream” здійснює виробництво басейнів для приватних будинків, SPA-центрів, готелів, 0зд0р0вчих та реабілітаційних центрів, сп0ртивних клубів, курортних санат0ріїв. Сотні клієнтів п0 всій Україні, насолоджуються якісними басейнами, збудованими та облаштованими цією компанією.

Які басейни пропонує компанія

  1. Скловолоконні басейни.  У випадку, якщо вам потрібно невеликий за розмірами басейн і він не передбачає нестандартної форми, оптимальним варіантом буде басейн зі скловолокна. Він чудово підійде для заміського будинку або гармонійно впишеться в дизайн двору котеджу. Такий басейн цілком підійде і для невеличкого бізнесу (наприклад, для аквазони при літньому ресторані чи СПА). Компанією Water Stream представлений широкий вибір скл0в0л0к0нних чаш для басейну на будь-який смак.
  2. Бетонні басейни. В Water Stream ви можете зробити замовлення будівництва басейну в Україні з бетону: https://waterstream.com.ua/. Такий тип басейнів дозволяє зробити чашу будь-якої форми. Компанія використовує морозостійкі водонепроникні бетонні розчини, які у поєднанні з армуванням, є дуже ефективними. Для клієнтів пропонується вже готові проекти з ретельн0 р0зрах0ваними та перевіреними характеристиками, так і індивідуальні рішення під замовлення. В0д0стійкі властивості бетону з якісними облицювальними матеріалами, збережуть герметичність басейну протягом багатьох років експлуатації, гарант0вана міцність конструкції без проблем витримає масу води.
  3. Гідромасажні басейни. Для тих, хто полюбляє оздоровчі процедури та комфорт, можуть замовити басейн з гідромасажем. Гідр0масажний басейн чудово підійде для санаторіїв та СПА-салонів. Завдяки системі джетів, вода подається під тиском, здійснюючи терапевтичний ефект на тіл0 людини, знімаючи напругу та р0зслаблюючи м’язи.

Сервісне обслуговування басейнів

Крім послуг з будівництва та облаштування басейнів, компанія Water Stream пропонує комплексне сервісне обслуговування басейнів та очисних систем в0ди приватного та пр0мисл0в0г0 рівня.

Post Author: admin