Виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів займає одне з провідних місць серед рекламної продукції. Даний вид можна ефективно використовувати як в денний, так і в нічний час. У світлий час – це простий рекламний банер, а в темну пору – світиться вивіска.

Назва даного виду рекламної вивіски сталося з англійської мови. Дослівно воно перекладається як «світловий короб». За своєю конструкцією лайтбокс являє спеціальне полотно, яке володіє внутрішньою підсвіткою. При цьому світло буде розсіюватися рівномірно.

Розрізняють одне і двосторонні лайтбокси. Для їх виготовлення використовується банерна тканина, полікарбонат або акрил. Щоб зображення підсвічують, всередині розміщують спеціальні лампи, рівномірно висвітлюють всю площу банера. У нічний час це виглядає максимально привабливо.

Світлові вивіски

Даний вид рекламних оголошень є універсальним. Їх можна розмістити як всередині приміщення, так і зовні. При цьому на вулиці вони будуть ефективно виконувати свою функцію незалежно від часу доби. Деякі компанії, щоб підкреслити свій статус і стиль встановлюють світлові вивіски для оформлення фасаду. Так само вони досить широко застосовуються для інтер’єру всередині торгового чи розважального центру. У деяких кафе і ресторанах з їх допомогою створюють світлове меню.

Щоб вивіска відповідала статусу компанії і її імені, необхідно індивідуальне виготовлення даної продукції. Вивіска грає важливу роль в впізнаваності компанії і залучення клієнтів. Варто враховувати, що існує цілий ряд різновидів даного виду реклами.

Зайшовши в магазин, офіс або будь-яке інше приміщення, перше, що потрапляє на очі відвідувачу – це вивіска, на якій зображений логотип або назва компанії. Світлові вивіски коштують набагато більше, ніж простий банер з акрилу або пластику. Але за рахунок своїх переваг вони дозволяють виділитися і принести чималу користь. В результаті витрачені кошти дозволять обійти конкурентів і привернути увагу з боку потенційних партнерів або покупців.

Світлові короби на замовлення

Світловий короб – це ще один з ефективних інструментів для реклами компанії. За допомогою лайтбоксів можна рекламувати свої акції і товари на проїжджій частині і на зупинках. Коли людина очікує громадський транспорт, він починає оглядатися по сторонах і зверне увагу на банер з підсвічуванням. Водії, проїжджаючи по дорозі іноді стоять в пробках або на світлофорах, і в режимі очікування можуть звернути увагу на привабливу рекламну вивіску. І в цій ситуації грамотно розташований лайтбокс з барвистою рекламою здатний привернути їхню увагу. Це дозволить збільшити число потенційних клієнтів для покупки товарів або замовлення послуг.

Ну, а вирішивши всі питання з рекламою, саме час приділити увагу власному стилю та вибрати модні легінси. Оптимальний варіант, який дозволить заощадити ваші кошти – кпувати легінси в інтернет-магазині українського бренду базового одягу для всієї родини TWOMOMSTM.

Post Author: admin