Брендування автомобіля

Наклейка плівки на машину

Якщо картинка рухається, то вона більш ефективна ніж картинка, що стоїть на місці, тому що її побачать на багато більше людей. Наклейка реклами на міський транспорт може стати основним методом в тактиці маркетингу. Перше – вам не потрібно багато грошей для цього, просто апгрейдити, і її помітять дуже багато людей.

У разі необхідності показу реклами по всьому місту, додати популярність, то тут найкраще підійде поклейка плівки на машину. Поклейка плівки на авто – вартість виправдовує витрати.

Такий тип реклами ставиться на поїздах, маршрутних таксі, трамваях, тролейбусах і автобусах. Зображення для розміщення поміщається на особливу плівку, яка здатна тривалий термін мати відмінний вигляд і призначені для користувача показники. Наклейка плівки на машину – вартість цієї послуги досить невелика. Але це дає можливість змінювати рекламу фірми.

Так само великим плюсом брендування є те, що поклейка або заміна відбувається дуже швидко. Зображення на транспорті в Києві зможуть мати прекрасний вид, якщо звернутися за цією послугою в хорошу компанію, у якої для цього є лише високоякісні матеріали. Поклейка плівки на авто -ціна хорошого іміджу фірми і збільшення уваги з боку основної маси потенційних клієнтів безпосередньо залежить від правильного вибору рекламної фірми.

Брендування транспорту в корпоративному стилі для природної популярності.

Брендування транспорту – це набагато розумніше, ніж фарбувати весь транспорт. Ним користуються різного роду компанії по доставці, перевізники та інші компанії. Природно тривалість служби залежить від якості матеріалу, які застосовуються при виробництві. Зазвичай, компанії гарантують високоякісну поклейку, такі фірми вже тривалий час здійснюють свою діяльність і знаю  що до чого.

Виробництво друку широкого формату бажано замовляти в нашій компанії, тому що ми працюємо вже більше десятка років, і з вміємо виконати роботу незалежно від її складності, як зовні, так і всередині будівель. Поклейка авто плівкою – вартість цього сервісу прямо пропорційна правильному підходу до кожної заявки.

Брендування корпоративного транспорту

Якщо ваша фірма володіє лише одним авто, то це все одно хороший привід скористатися послугою брендування, тому що в подальшому ви безумовно знайдете ще безліч зорових контактів. Отже, брендування автомашини не тільки економно, але і дієвий спосіб підняття популярності продукції компанії. а якщо ця реклама розміщена на вашому авто регулярно апгрейд, простіше кажучи змінюється сюжетно, то це є прямим конкурентом такій рекламі як біл-борд. Коли у вашій фірмі з’являється нова продукція, необхідно не затягувати з брендування авто рекламою на цю тему. Завдяки цьому привернути увагу саме до цього нового продукту. Це дозволить потенційному клієнту познайомиться з вашою продукцією, і природно підняти продажі.

Рекламою цільова аудиторія буде охоплена на сто відсотків.

Фірми зовнішньої реклами надають сервіс поклейки плівки на машину за прийнятною вартістю. Така можливість доступна завдяки тому, що є особисте обладнання і добре налагоджену співпрацю з постачальниками матеріалів. У них немає націнок, вони гарантують якість робіт і висококласне обслуговування. І це ставить їх на лідируючі позиції. Телефонуйте менеджерам, і вони охоче дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Брендування авто високої якості – рівень популярності серед населення залежить лише від вас!

Якщо у вас машина. Але немає макету.

1. Встановлення моделі і кольору машини для поклейки плівки.

2. Напишіть на електронну пошту або принесіть в офіс повну інформацію про вашу компанію (телефони, інтернет сторінка, торгова марка, текст, зображення) в таких додатках як (Фотошоп, Ілюстратор, Корелов Драв) і викладіть переваги при макетування реклами – опишіть що вам б хотілося побачити на авто. Це може бть що завгодно.

3. Дизайнер працює, враховуючи ваші уподобання і потім відправляє вам на електронну пошту свою роботу, щоб ви її схвалили. Робота дизайнера оплачується додатково. Ціна залежить від ступеня роботи. Остаточна ціна поклейки позначається після схвалення роботи дизайнера і залежить від розміру і місць автомашини на які буде нанесена.

4. Для брендування транспорту у нас застосовуються авто-плівки які виготовлені в ЄС, і ми їх обираємо конкретно під ваше авто враховуючи ваші побажання щодо термінів служби, і виду поверхні. Плівка буває для рівних поверхонь і для кривих.
5. Встановивши макет і тип плівки, менеджер вирахує ціну всіх послуг і надастьам рахунок. Вам необхідно буде зробити передоплату в розмірі половини всієї вартоті. Після затвердження макета менеджер записує ваше авто на брендування на тоді, коли вам зручно.

Post Author: admin