Обложечная бумага

Виготовлення пластикових карт та іншої рекламної продукції

Пластикові карти стали невід’ємною частиною сучасного життя. Картами ми розраховуємося в магазинах, на автозаправках, накопичуємо знижки, зберігаємо медичну інформацію. Завдяки використанню карт ми не стоїмо в чергах, не чекаємо решту, швидко проходимо ідентифікацію в закладах і установах. Оскільки їх використання відкриває виключно корисні функції, власникам бізнесу і маркетологам важливо впровадити карти для клієнтів у свої компанії. Для залучення нових клієнтів карта повинна бути виготовлена ​​з індивідуальним дизайном, надійно зберігати запрограмовану в неї інформацію, бути зносостійкою. Виготовляють карти в студіях реклами, друку та поліграфії.

Що можна надрукувати на пластикових картах

  1. Нанесення буквено-цифрових даних. Це може бути штрих-код, порядковий номер, індивідуальний код або видавлені (ембосовані) дані.
  2. Друк фото на карті.
  3. Магнітна смуга з можливістю запису на неї інформації.
  4. Смуга для підпису, для додаткової ідентифікації.
  5. Скрейч-панель, захисне покриття інформації.
  6. Нанести тиснення з використанням золотистої і срібної фольги.
  7. Інформацію спеціальними фарбами, які видно під УФ-випромінюванням.

Крім пластикових карт підприємцям може бути цікава й інша продукція поліграфій. Наприклад, до різдвяних свят вам знадобляться новорічні плакати . Подбайте про їх виготовлення чи купівлю вже зараз, не втрачайте час.

Post Author: admin