Торгові стелажі для магазинів

Якщо ви хочете збільшити продажі своїх товарів або тільки відкриваєте власний магазин, вам варто належну увагу приділити плануванні торговельних площ. Зручний стелажі і торгові пости виконують відразу дві функції – економно використовують площа (яка часто орендується за чималі гроші) і допомагаю відвідувачам добре орієнтуватися в магазині, мати доступ до продукції. Грамотно спроектовані і розставлені стелажі можуть збільшити дохід в 1,5-2 рази. Залежно від реалізовувати продукцію, напрямки діяльності компанії і переслідуваних цілей стелажі можуть кардинально відрізнятися по функціоналу і особливостям виготовлення.

Що готові запропонувати вам компанії зовнішньої реклами в Хмельницькому

1) Пристінні стелажі – стандартні конструкції вздовж стін, забезпечують максимальну ефективність.
2) Рядні стелажі – конструкції в середині приміщення, зазвичай розміщуються рядах з фіксованим відстанню.
3) Торцеві стелажі – для використання всього торгового простору, розміщуються в торці стелажів рядів.
4) Острівні конструкції – доступ до товарів забезпечується з усіх боків, добре підійдуть для проходів і дегустаційних постів.
5) Вітрини з підсвічуванням – для додаткового залучення уваги (стелажі для тортів і випічки, кулінарії, автомобільних аксесуарів, побутової техніки і багато чого іншого).
6) Овочеві етажерки – відмінний варіант для розміщення овочів і фруктів. Зручно розміщувати товар, зручно брати відвідувачам.
7) Стелажі на склад – максимально прості конструкції, приховані від очей відвідувачів і призначені для зберігання товарів.

Стелажі підійдуть для будь-якого магазину, тому що виробники вникають в специфіку роботи вашого бізнесу, розробляють дизайн у фірмових кольорах, з урахуванням споживчої поведінки клієнтів і сучасних тенденцій в маркетингу. Конструкції можуть бути виготовлені з металу, дерева, пластика, плит ДСП, скла, алюмінієвих і композитних панелей. Можуть бути з підсвічуванням, з вивіскою, розбірні і нерозбірні, стелажі-трансформери. Більшість компаній мають свій виробничий і монтажний відділи, тому, ціни в Хмельницькому доступні за рахунок відсутності посередників.

Post Author: admin