Через особливості нашого клімату доводиться витрачати чимало коштів на опалення приміщень. Виправити ситуацію допоможе ізоляція для опалювальних труб. Як звичайні споживачі, так і компанії відзначили досить високу ефективність цього методу. Пристосування допомагають довше зберігати тепло без великих витрат і особливих зусиль.
Щоб зробити для труб опалення ізоляцію, використовують спеціальні вироби, призначені для цих цілей. В результаті система опалення, водопровід і каналізація функціонує більш ефективно. Ці пристосування підвищують термін служби перерахованих комунікацій.
За зовнішніми параметрами ізоляцію ділять на наступні види:
- Демпферная стрічка представляє собою матеріал в рулонах, призначений для утеплення труб. Основною перевагою є простота. Рулон легко розмотують, після чого його намотують на конструкцію. Роботи проводяться швидко. Щоб уникнути розгерметизації в процесі розкрою матеріалу слід дотримуватися точного попадання.
- Футляри – вироби з пінопласту і базальтової вати. Це гнучкі трубки, які можуть мати різний діаметр. Вибирають футляр з урахуванням особливостей труб, які необхідно утеплити. Переваги – стійкість до інтенсивних навантажень та ушкоджень з боку зовнішніх чинників, а також високій температурі. Виріб довго служить, його просто монтувати.
- Заливальна ізоляція – це барвник, виготовлений на лакової або водній основі. Відрізняється високим ступенем економічності. Склад стійкий до займання. Чим товстіший шар ізоляції, тим ефективніше буде зберігатися тепло.
- Ізоляцію зі спіненого каучуку вибирають для закритого простору. Його легко наносити. Матеріал довго служить.