Водонагрівачі Thermex

Водонагрівачі Thermex

Водонагрівачі Thermex відомі у всьому світі і є зразком високої якості вже більше 60 років. Даний виробник протягом всієї своєї діяльності орієнтується виключно на виготовлення техніки для нагрівання води, завдяки чому, по праву вважається в Європі одним з лідерів даного напрямку.

 

Види водонагрівачів Thermex

Конструкція нагрівача води включає ТЕН, який розташований в герметичному резервуарі. Така структура дозволяє забезпечити економію при нагріванні води і підтримку тривалий період часу потрібної температури.

Водонагрівачі компанії «Термекс» підрозділяють на наступні види:

  • накопичувальні;
  • проточні;
  • комбіновані.

Крім того, бойлери можуть бути вертикальними і горизонтальними. За компактністю, перевагу мають проточні моделі. Якщо ж потрібна накопичувальна модель і вільне місце обмежене, доцільно вибирати горизонтальний водонагрівач. Його можна розмістити, наприклад, під стелею.

Переваги накопичувальних водонагрівачів:

  • збереження потрібного обсягу води (кількість літрів залежить від моделі);
  • можливість розподіляти гарячу воду на кількох споживачів;
  • економія електроенергії, підтримка стабільної температури;
  • захист від пошкоджень і небезпечних бактерій завдяки спеціальній внутрішній обробці.

Плюси проточних моделей

  • Відмінний захист від поломок – термоперервувач і термодатчик допомагають запобігти перегріву, а за допомогою реле потоку, виключається робота при поганому тиску води. Завдяки системам захисту, техніка автоматично відключається.
  • Ефективна продуктивність – такі види водонагрівачів можуть видавати до 4 – 6 літрів / хвилину.

Проточні водонагрівачі Thermex

При виборі водонагрівачів Термекс, потрібно враховувати місткість резервуара, скільки він вміщує літрів. Є моделі на тридцять, вісімдесят, п’ятдесят і більше літрів. Обсяг Ви підбираєте, враховуючи потреби в гарячій воді Вашої родини. Буває, що достатньо 50 літрів для чотирьох чоловік, в той же час, для сім’ї з 2 чоловік, при інтенсивному використанні, може не вистачати і 80-літрового водонагрівача.

Тому, при покупці бойлера, слід проконсультуватися з фахівцем. Інтернет-магазин “WarmComfort” пропонує великий вибір водонагрівачів «Термекс» за доступними цінами. На всі моделі надається гарантія.

 

Post Author: admin