Огорожа з рабиці

Сітка-рабиця – зручний і вигідний спосіб огородження території. У деяких випадках, він кращий, ніж з використанням дошок. Він довговічний, відносно дешевий, не дає тіні і не заважає циркуляції повітря.

Необхідну довжину сітки можна обчислити, натягнувши по периметру майбутнього паркану мотузку і заміривши її. Або ж використайте для цього рулетку. Пам’ятайте, сітку краще брати з запасом, щоб при натягу зустрічні краї перекривали одне одного приблизно на 20-30 см.

В якості опор можна використати стовпи (рекомендовані розміри – 15-20 см в діаметрі і близько 2,5-3 м заввишки). Щоб не гнили, слід покрити їх захисною фарбою, а ту частину, що буде під землею, обернути щільним поліетиленом.

Перед встановленням паркану потрібно підготувати місце: прибрати, якщо є, стару огорожу, підрізати звисаючі гілки. Вирити ями під стовпи глибиною близько 80 см на відстані 3 м одна від одної (меншу відстань зробити лише на місці хвіртки). На дно ям насипати пісок, утрамбувати його. Встановити стовпи і засипати ями спочатку битою цеглою, потім залити бетоном.

Натяг сітки слід почати з однієї з кутових опор. До кожного стовпа прикріпити її кріпильними елементами (дріт, цвяхи, дюбелі, гаки) з відстанню між ними 50 см. На верхівки стовпів для захисту від вологи надіти спеціальні заглушки.

Post Author: admin