металлолом

Металобрухт в Хмельницькому

Фізособи і організації здають непотрібну вторсировину, металобрухт, щоб заробити зайву копійку і не захаращувати територію. Вартість металобрухту досить висока, а якщо такої сировини багато, то ціна значно підніметься. Сировину можна привозити в пункти прийому самостійно або замовити послугу вивезення брухту (це доцільно, якщо обсяг металобрухту перевищує 1 тонну).

 

Ціна на металобрухт в Хмельницькому

Вартість кілограма металобрухту залежить від наступних факторів:

  • Чистота брухту (якщо товар містить сліди від домішок: масло, фарба, лакофарбові матеріали), то ціна буде нижчою.
  • Габарити – негабаритні шматки цінуються дешевше.
  • Наявність відпалу, іржі та інших дефектів.
  • Хімічний склад (більше % вмісту кольорового або чорного металу в сировині, що здається – дорожче його вартість).

 

Корисні поради при здачі металобрухту

Ті люди або компанії, які займаються професійно здачею металу, виходять на хороший дохід. Хоч і в останні роки, спостерігається ажіотаж здачі непотрібного брухту, все-одно запаси вторсировини залишаються великими. У гаражах, підвалах, на дачах – валяються старі холодильники, плити, чавунні труби, колонки, іржаві ванни, які можна утилізувати. Пункти прийому металобрухту в Хмельницькому беруть і чорні і кольорові метали.

 

Де знайти лом?

  1. В першу чергу, потрібно шукати у друзів, родичів, знайомих. Постарайтеся поцікавитися у них, чи не завалялися старі зламані речі, від яких вони вже давно хочуть позбутися. Але клопітно і витратно наймати транспорт для вивезення, наприклад, що чавунна ванна, що протікає або старий важкий холодильник. Більшість з них, віддасть мотлох безкоштовно.
  2. Дати оголошення в інтернет з пропозицією забрати з квартири непотріб. Найчастіше, людям виносити стару пральну машинку або газову плиту лінь. А якщо проживають в квартирі тільки жінки або пенсіонери, то для них фізично даний процес неможливий.
  3. Нерідко недбайливі господарі непотрібні речі виносять до сміттєвих баків. Біля контейнерів можна знайти стару сантехніку, карнизи. Металобрухт можете перенести до себе в гараж, підвал. Потім, як накопичиться нормальний обсяг – здасте в пункт прийому.
  4. Можна пропрацювати варіант збору брухту в дачних кооперативах. Тут накопичується багато непотрібного брухту. Так повелося, що господарі вивозять за звичкою непотрібні речі на дачу. Там вони валяються багато років. Буде доцільним об’їздити дачні масиви, збираючи стару техніку і лом.
  5. Численні поклади якісного металобрухту лежать під землею. Використовуючи спеціальні металошукачі, можна знайти багато металобрухту.

 

Post Author: admin