Перевезення померлого

Перевезення померлого

На жаль, часто смерть близької людини відбувається далеко від дому. В цьому випадку, першочергове завдання родичів – транспортування небіжчика до рідного дому для прощання і поховання.

На практиці, перевезення тіла покійного в інше місто – завдання зовсім непросте, особливо для тих, хто нічого про це не знає. Тому, краще довіритися професіоналам – фахівцям ритуальної служби “Funeral Repatriation”. Вони здійснять транспортування покійного в інше місто і докладно Вас проконсультують по всіх деталях, пов’язаних з документацією, перетином кордону (в разі перевезення тіла з-за кордону) …

 

Яким способом найкраще перевозити померлої людини

При виборі методу перевезення тіла померлого, близькі люди керуються різними обставинами. Одні шукають недорогий варіант перевезення, інші готові платити великі гроші, але, щоб тіло рідної людини, якомога швидше повернулося додому.

Найпоширенішими варіантами перевезення покійного, є:

  1. Перевезення автомобільним транспортом (автомобілем або мікроавтобусом). Найпоширеніший і найдоступніший спосіб транспортування покійних. Автотранспорт виграє тим, що не залежить від аеропортів, залізничних вокзалів, прокладених залізничних колій, розкладу рейсів. Завдяки розвиненій системі автомагістралей, перевезення покійного автотранспортом можливе в переважну більшість населених пунктів України, Польщі, Європи. Переважно, використовуються катафалки. Їх різноманітність дозволяє задовольнити потреби будь-якого клієнта: економний або розкішний варіант авто для перевезення труни. Автотранспортом померлого доставляють безпосередньо до місця поховання, немає потреби в перевантаженні в інший транспорт, завдяки чому, істотно економиться час. Довірте ритуальній службі “Funeral Repatriation” перевезення померлого, і все буде зроблено на найвищому рівні.
  2. Використання авіатранспорту. Авіатранспорт є найдорожчим і найшвидшим варіантом транспортування на великі відстані. Цей спосіб вимагає суворого дотримання багатьох правил і оформлення величезного пакету документів. Також треба ще й наймати автотранспорт, щоб перевезти покійного в і з аеропорту.
  3. Використання залізниці. Залізничний транспорт – недорогий спосіб перевезення, але слід враховувати нюанс, що труна транспортується в багажному вагоні, тому даний варіант досить повільний. Також знадобиться оформити чималий пакет документів, супроводжувати в тому ж потязі вантаж.

 

Які документи необхідні?

Для транспортування по Україні:

  • Довідка про смерть.
  • Довідка з прокуратури (в разі вбивства).

Для міжнародного перевезення померлого:

  • Довідка про смерть.
  • Довідка з прокуратури (в разі вбивства).
  • Довідка СЕС (її суть полягає в підтвердженні, що тіло померлого не заражено будь-якими небезпечними вірусами і т.п.).
  • Довідка про не вкладення (її суть полягає в підтвердженні того, що крім тіла, в труні нічого немає).
  • Довідка про поховання (беруть в місті / селі / країні /, де буде поховання).

Щоб отримати більш повну інформацію, переходьте на сайт ритуальної служби “Funeral Repatriation”: https://www.funeral-repatriation.com.ua/

 

Post Author: admin