Виготовлення візиток

Як підкреслити свій високий статус за допомогою візитної картки? Існує кілька прийомів, які дозволять зробити візитку солідною і представницькою. По-перше, необхідно використовувати виключно добротні, якісні матеріали. Жоден ефект не буде виглядати респектабельно на тонкому папері, що мнеться. По-друге, необхідно грамотно скласти макет. Візитки класу люкс не варто робити за загальними шаблонами або намагатися створити самостійно. Гармонійний, елегантний виріб неможливо зробити без допомоги професійного дизайнера.

Ексклюзивні VIP візитки: види і варіанти

1. Металеві візитки – це справжній прорив в бізнес-етикеті. Навіть якщо Ви не керуєте металургійним виробництвом, вона доведеться вельми до речі. На сьогоднішній день немає більш ефектного і красивого способу підкреслити своє становище в суспільстві і посаду в компанії. Крім того, невеликий тираж металевих візиток може стати відмінним подарунком Вашому керівнику.
2. Пластикові візитки – відмінна ідея для тих, хто працює в сфері високих технологій і керує молодою компанією, що динамічно розвивається. Пластикові візитки виглядають дуже свіжо і сучасно, вони довговічні і можуть бути виконані з прозорого або непрозорого пластика будь-якого відтінку.
3. Конгревне тиснення і тиснення фольгою – ідеальний варіант для керівників стабільних компаній і держструктур. Герб, виконаний в цій техніці, виглядає неймовірно ефектно. Багата фактура візитки з тисненням робить її статусним аксесуаром.
4. Візитки з високим друком – оптимальне рішення для тих, хто цінує якість і стриманість у всьому. Головною родзинкою такого виробу є екстра щільний папір (600 гр / м.кв).

VIP-дизайн візиток

На перший погляд, візитка – це всього лише коротка інформація з контактними даними співробітника. Але якщо мова йде про візитку керівника, то вимоги до неї стають більш високими. Картка повинна відображати високий статус свого власника, говорити про його прекрасний смак. Створити стильну, ефектну і одночасно респектабельну візитку не так просто. Різноманіття вживаних сьогодні ефектів зіб’є з толку кого завгодно. Найбільш поширеною помилкою є змішання всього і відразу. У спробі зробити візитку «багатою» застосовуються і фольга, і конгрев, і термопідйом одночасно. Результат, як правило, не виправдовує очікувань. У такій ситуації вірний вихід – це професійний дизайн візитної картки. Фахівці мають величезний досвід роботи, чудове почуття стилю і знають все про новітніх трендах в світі бізнес-етикету.

Візитки класу «люкс»

Існує ряд технік, які дозволяють надати візитці необхідну статусність. В першу чергу, ми звертаємо увагу на матеріал, з якого виготовляється картка. Це може бути звична всім папір, метал, пластик або навіть скло. Радимо також звернути увагу на бавовняну папір щільністю 600г / кв. м. Така картка виглядає дуже красиво і солідно. Що стосується техніки нанесення шрифтів і зображень, віддайте перевагу завжди актуальному конгреву, тисненню фольгою – для гербів і логотипів компаній. Оригінальною деталлю може стати підпис керівника, виконана в техніці термопідйому. Варто відзначити, що слід застосовувати один-два ефекту – це дозволить зробити візитку красивою і лаконічною одночасно.

Тривалість і вартість розробки дизайну візитки

Процедура розробки дизайну виглядає наступним чином: клієнт висловлює всі свої переваги і вимоги до оформлення візитки. Ви можете визначити колірну гамму, тип матеріалу і будь-які інші питання, що цікавлять Вас. При наявності у компанії логотипу дизайнер продумує його оптимальне оформлення і розміщення на візитці. При необхідності вам допоможуть розробити логотип з нуля. Як правило, розробка дизайну візитки займає не більше 3-7 днів. Після узгодження з замовником візитка відправляється у виробництво.
дизайн та виготовлення VIP візиток

В процесі виготовлення візиток дизайн вирішує все. Саме від того, наскільки гармонійний, красивий і елегантний макет, залежить кінцевий результат роботи. Невисока вартість цієї послуги практично невідчутна для бюджету компанії, проте серйозно вплине на імідж керівника. Ексклюзивні, стильні візитки класу «люкс» – це ефектний аксесуар, який дозволить Вам бути ідеальним у всьому.

Візитки з термопідйому

Термопідйом – це оригінальний спосіб нанесення зображень і букв на папір. Вони виглядають об’ємними і опуклими. Клієнт сприймає таку візитку не тільки візуально, але і тактильно – вона приємна на дотик і завжди вигідно відрізняється від «пласких» примірників. Незважаючи на прийнятну вартість, візитки з термопідйому виглядають дуже дорого і стильно. Саме тому вони завоювали велику популярність серед молодих і амбітних компаній, клієнтоорієнтованого бізнесу і представників творчих професій.

Особливості та переваги візиток з термопідйому

 • Висока чіткість і яскравість тексту
 • Можливість використання найрізноманітнішої дизайнерського паперу і деяких інших матеріалів для виготовлення візиток
 • Контраст кольорів, фактур і обсягів робить візитку по-справжньому яскравою
 • Ціна візиток з термопідйому приваблива і залежить від кількості використовуваних кольорів
 • Метод прекрасно поєднується з шовкографією, конгревним або класичним тисненням
 • Можливість виготовлення тиражу від 100 примірників

Візитки з фольгою

Візитки з фольгою виглядають стильно і ефектно. За допомогою цього прийому Ви можете виділити логотип компанії, герб або назва фірми. Фольга наноситься на папір методом тиснення. Цю техніку можна поєднати з конгревом – отримане зображення буде не тільки ефектно мерехтіти, а й стане опуклим або увігнутим на дотик. Головна перевага такої візитки – це солідний, респектабельний вигляд.

Виготовлення візиток з тисненням фольгою

Як правило, для тиснення використовується золотиста, срібляста або бронзова фольга. Вона виглядає ефектно на будь-якому фоні. Найбільшою популярністю користуються візитки з паперу TouchCover – вони мають складну, оксамитову фактуру і приємні на дотик. На них тиснення фольгою виглядає особливо ефектно. Виготовлення візитної картки починається з макета. Ви можете вибрати готовий шаблон, скористатися безкоштовним онлайн-конструктором візиток або допомогою професійного дизайнера.

Кому сподобаються візитки з фольгою

Найбільшою популярністю візитки з тисненням фольгою користуються у представників держструктур. Державний герб, виконаний в подібній техніці, виглядає особливо ефектно. Крім того, візитки з тисненням підходять керівникам, топ-менеджерам іноземних компаній, юристам. Хочете завжди справляти належне враження? Візитка з тисненням – ідеальний варіант.

Друк візиток: шовкографія

Шовкографія – це метод трафаретного друку, який дозволяє отримувати стильні і оригінальні візитки за розумною ціною. Спосіб дозволяє створювати як монохромні, так і складні багатоколірні композиції. Шовкографія ідеально підходить для створення візиток керівників, представників творчих професій і професіоналів, зайнятих в сегменті «люкс». Візитка з шовкографією допоможе підкреслити Вашу індивідуальність, високий статус і справити належне враження на клієнтів і партнерів.

Переваги візиток з шовкографією

 • Можливість виготовлення візитки з будь-якого паперу (тисяча видів), а також пластику, скла і металу
 • Можливість виготовлення візиток з термопідйому – опуклими написами
 • Візитки з шовкографією можуть виготовлятися будь-якими тиражами
 • Тиснення – нанесення рельєфного зображення за допомогою високого тиску
 • Можливість виготовлення візиток з конгревним (опуклим, об’ємним) тисненням
 • Вирубка дозволяє виготовити візитки оригінальної форми
 • Приваблива ціна візиток з шовкографією

Друк візиток здійснюється як по готовому макету, так і по індивідуально створеному шаблоном. Унікальні дизайнерські рішення допоможуть зробити візитку справжнім витвором мистецтва.

Візитки ТачКавер з шовкографією

TouchCover – це особливий папір, який завоював небувалу популярність у клієнтів. Її відмінна риса – це унікальна оксамитова фактура, порівняти яку можна хіба що з пелюсткою троянди. Погодьтеся, тактильні відчуття іноді виявляються більш яскравими, ніж візуальні. А поєднання стильного дизайну з незвичайною папером дозволять справити на клієнтів або партнерів незабутнє враження.

Переваги методу

 • Можливість виготовлення візиток тиражем від 100 до 1000 примірників
 • Приваблива ціна візиток на ТачКавер з шовкографією
 • Можливість застосування термопідйому, класичного або конгревного (опуклого) тиснення
 • Можливості застосування металізованої фарби (золотистої, сріблястою)

Візитки з шовкографією на ТачКавер

Візитки на папері TouchCover – це картки представницького класу. Вони виглядають неймовірно стильно, сучасно і солідно. Багата палітра відтінків дозволить підібрати тон, який ідеально впишеться в Вашу корпоративну стилістику. Найбільшою популярністю цей вид візиток користується серед представників індустрії краси, успішних бізнесменів, керівників і держслужбовців. Залежно від Ваших переваг дизайн візитки може бути гранично стриманим і лаконічним, або яскравим, незабутнім. У будь-якому випадку візитки ТачКавер з шовкографією задовольнять найвибагливіший смак.

Шовкографія на пластиці

Візитки із пластику стають все більш популярними і затребуваними. Їх безперечні плюси – це оригінальність, довговічність і широке розмаїття варіантів дизайну. Ви можете замовити візитки з прозорого, напівпрозорого або кольорового пластику самих різних відтінків. Найбільше вони підійдуть сучасним компаніям, високотехнологічному бізнесу і представникам IT- сфери. Пластикові візитки виглядають дуже сучасно, привабливо і напевно запам’ятаються Вашим клієнтам.

Друк на пластиці шовкографієй

Пластикові візитки можна виготовити тільки методом трафаретного друку – шовкографії. Вона дозволяє використовувати один або кілька відтінків. Крім того, при виготовленні візитки можна застосувати оригінальний ефект термопідйому – опуклі букви виглядають дуже стильно. Таким способом можна виділити назву компанії або її логотип. Покриття текстурованим або УФ-лаком зробить фактуру візитки ще більш цікавою. Округлення кутів і вирубка стануть фінальним штрихом у виготовленні візитки.

Пластикові візитки з шовкографією

Пластикова візитка – це відмінний варіант для сучасних компаній, які хочуть виділитися і запам’ятатися з першого погляду. Їх вартість не надто відрізняється від традиційних паперових візиток. Більш того, пластик сам по собі є оригінальним і ефектним матеріалом, а тому Ви легко можете заощадити на інших ефектах і використовуваних фарбах.

Відривні візитки – вибір керівника

Відривні візитки – це новий тренд у розвитку бізнес-етикету. Вони є не тільки простими і надійними носіями контактної інформації, але і стильним аксесуаром, який підкреслить Ваш статус. Як правило, відривні візитки зберігаються в спеціальному футлярі, а тому завжди мають свіжий вигляд. Вам не доведеться в потрібну хвилину розшукувати їх в кишенях або сумці – у відривних візиток є своє місце.

Відривні візитки: види, особливості та переваги

Величезний досвід і сучасне обладнання допомагають компаніям Хмельницького надавати послуги найвищої якості. Ви можете замовити відривні візитки наступних видів:

 1. Цифрові відривні візитки на крейдованому папері (односторонньо і двосторонні)
 2. Відривні візитки на папері ТачКавер
 3. Відривні візитки з конгревним або сліпим тисненням
 4. Відривні візитки з тисненням фольгою
 5. Відривні візитки з шовкографією і термопідйому (опуклими літерами), можливий друк металізованими фарбами

Особливість виготовлення відривних візиток полягає в тому, що вони повинні ідеально рівно і легко відриватися. Кромка візитки при цьому не повинна бути «рваною». Ви можете не тільки виготовити візитки, але і придбати для них стильний футляр на болтах або кнопці.

За консультацією звертайтеся за контактними даними вказаними на сайті.

Post Author: admin