Виготовлення постерів

Зовнішня реклама є одним з найпопулярніших способів розповісти про свій товар чи послуги потенційним клієнтам. Яскрава зовнішня реклама здатна не тільки залучити інтерес потенційного покупця, а й підтримувати його протягом тривалого часу. Економічна ефективність наружки обумовлена ​​низьким рівнем витрат матеріалів для виготовлення плаката. Саме цей вид завоював довіру багатьох клієнтів, завдяки високій ефективності і простоті використання.

Виготовлення постерів

Уже тривалий час людство знає про такий формат зовнішньої реклами як плакат. Навіть кілька століть назад для залучення аудиторії на різні заходи використовували плакати. Вони зуміли зберегти актуальність, до цього дня. Існує кілька причин, за якими даний вид залишається популярним:

  1. Економічність. З огляду на кількість людей, які зможуть побачити навіть невелика кількість розміщених плакатів, можна говорити про високу ефективність даного виду реклами. В результаті можна придбати лише кілька плакатів, які виконають свою роль і залучать клієнтів або розкажуть про майбутню подію.
  2. Один в полі воїн. Іноді правильний вибір місця для розміщення реклами дозволить привернути величезну кількість нових клієнтів. Розміщуючи один плакат в місці великого скупчення людей можна отримати в десятки разів більше покупців, ніж розмістивши плакат в відлюдному місці.
  3. Відмінний варіант для реклами майбутньої події. Щоб залучити цільову аудиторію на новий спектакль, фільм і інша подія, досить розмістити плакат недалеко від місця, де воно буде проходити. В результаті кількість цільової аудиторії буде досить високим.

Способи друку

Існує кілька способів для друку майбутнього плаката. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Варто зазначити, що використання того чи іншого виду буде ефективно в залежності від поставлених цілей.

Широкоформатний друк – даний варіант буде актуальним в тому випадку, коли необхідно роздрукувати плакат великого формату (А2 або А1) в кількості до 150 або 200 штук відповідно.

Цифровий друк. Найдорожчий вид друку рекламного банера або плаката. Зазвичай її використовують у випадках, коли потрібно терміново надрукувати плакат. Замовлення може бути готовий протягом 1-2 годин, після його оформлення. Кількість готових екземплярів може бути будь-яким і починається від 1 штуки.

Офсетний друк. Даний варіант буде вигідним в тих випадках, коли необхідно надрукувати велику кількість примірників. Зазвичай тираж починається від 1000 одиниць і може доходити до декількох десятків тисяч. Зображення при цьому не втрачають своєї якості, і кожна деталь зберігає свою точність. При великих замовленнях цей варіант є найвигіднішим за ціною.

Post Author: admin