Друк сувенірної продукції

Дуже часто виникає питання щодо подарунка до різних свят або визначних дат. Коли є можливість вгадати бажання близьких і їх переваги, то можна підготувати подарунок, який точно порадує людини. Але ось для колег або ділових партнерів вгадати з подарунком набагато важче. Ідеальним варіантом у такому випадку можуть стати сувеніри з логотипами. Компанія «Топ Тайм» – імпортер та виробник сувенірної продукції, там ви знайдете футболки ТM Stedman та кепки TM HeadWear від офіційного дистриб`ютора.

Види продукції

Сувеніром прийнято називати предмет, який нагадує його власнику про якусь подію або місці, де він побував. Як сувенір може виступати практично будь-яка річ, яка має цінність і несе в собі рекламну складову. Існує ряд ознак, за якими можна класифікувати сувенірну продукцію. Найоптимальніша класифікація дозволяє розділити її на три основних групи:

 • Ділові подарунки;
 • Товари з надрукованими елементами;
 • Продукція поліграфічного типу.

Так само сувеніри поділяють на кілька категорій залежно від того, кому вони будуть подаровані:

 • Авторська продукція. У даній категорії враховуються характеристики аудиторії, які мають певний посил емоцій. Їх виготовлення проходить обмеженим тиражем;
 • Бізнес-сувеніри. В якості такого сувеніру може виступати канцелярська продукція високої цінової категорії, серед яких ексклюзивні ручки, годинники, щоденники та подібні товари, які підтримують ділову репутацію компанії.
 • Промо-продукція. Сюди відносять недорогі сувеніри, які лунають всім присутнім на різних конференціях, виставках або презентаціях. Це можуть бути спеціальні брендовані суки, гуртки, футболки і подібна продукція.

Подарунки категорії VIP є окремим сегментом в даній класифікації. Такий презент може стати відмінним доповненням для прояву поваги до стратегічного бізнес партнера. Для їх виготовлення використовується тільки матеріали вищої якості. В основному це вироби ручної роботи, які можуть бути доповнені різними вставками з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння.

Особливості сувенірної продукції

Наша компанія пропонує до продажу сувеніри, які відносять до промо-класу. Серед їх основних переваг можна виділити:

 • Невисоку вартість – така продукція доступна всім бажаючим;
 • Можливість визначення особливостей цільової аудиторії, якій буде вручений цей сувенір;
 • Під час нанесення друку на продукцію буде враховуватися стиль компанії. Додатково ми можемо створити кілька видів кольорових ефектів;
 • Кожна партія сувенірів є неповторною.

Сувенірні магніти розміщують на будь-якої металевої поверхні, однак найвідомішим місцем для таких магнітів завжди залишався холодильник. Чому саме він? Один мій друг колись сказав: тому що це саме відвідувана область житла. Це гумор. Однак тут треба розібратися серйозно. По-перше, ці вироби чудово вирішують практичні завдання: вони маскують дефекти поверхні і інші вади ними чудово можна замаскувати. Друге – це прекрасний спосіб зафіксувати записку. Які часто пишуть один одному члени сім’ї: що слід купити, нагадування про якусь подію і таке інше. Третє – Дитячі малюнки можна без праці зафіксувати на холодильнику за допомогою таких магнітів. Тим самим влаштувавши свого роду цілу експозицію його робіт. Четверте – швидше за все не буває таких людей, які б не привозили з далекої поїздки магнітик на пам’ять. З зображенням значущих місць того регіону, в якому побувала людина, фото дорогих людей, гумористичні магніти зі смішними зображеннями або розумними текстами – це все дозволяє згадати про тих приємні моменти перебування в поїздці. Особливий тип – це рекламні магнітики, на який найчастіше наноситься знак або логотип компанії, на них є адреса фірми або сайт.
Зображення тут потрібно наносити відповідне і істотне для цих людей, тому що цей подарунок прослужить їм тривалий час.

Бюджетно і ефективно! До того ж, ця чашка зробить процес чаювання значно комфортніше.

У нашій фірмі ви можете замовити гуртки:

 • З текстом
 • З зображенням
 • З фотографією
 • З логотипом.

Не потрібно великих зусиль для замовлення плоских магнітів. Вам варто зв’язатися з нами і заповнити замовний бланк. Потім наші фахівці приступлять до роботи. Ви приємно будете здивовані результатом.

Друк на футболках

Теми зображень досить різноманітні. Молоді та креативні особистості, які люблять особливі речі, хочуть непросту одяг. Для більшості краще друк на футболках. Ця послуга в наші дні стала дуже затребувана. Посприяло цьому можливість покупки особливої ​​одягу за помірною вартістю. Безперечно, на ринках і магазинах є широкий асортимент такого одягу, різних стилів і моделей, і абсолютно всі мають можливість вибрати для себе відповідну річ. Однак трапляється й таке, що ні покупку вподобаної речі банально недостатньо фінансів. Але рішення завжди можна придумати. У нашій фірмі ви не тільки маєте можливість замовити особливу річ, але і нанести на неї зображення. Якщо ви є труднощі в підборі подарунка для одного або колеги, то ви можете лише вибрати відповідний принт або унікальний текст і попрямує за реалізацією вашої ідеї в нашу фірму. У каталозі на сайті нашої фірми переглядаючи безліч варіантів є можливість підібрати підходящу по тону і якості футболку. Важливо Нанесення зображення на одяг – ця послуга досить затребувана на території України, їй нерідко користуються підприємства, для виготовлення одягу для роботи. Наприклад, досить особливо виглядають консультанти, керуючі або оператори. У нашій фірмі у вас є можливість вибрати необхідний відтінок речей, а потім нашими фахівцями на них буден нанесено потрібне зображення.

Цей одяг паралельно буде робити рекламу вашої фірми. Замовлення з виробництва одягу, незважаючи на обсяги, ми здійснюємо досить оперативно. Якщо замовник придбав футболки в нашій фірмі, то термінове замовлення буде готовий за одну добу. У нас виконуються поодинокі замовлення і замовлення на велику кількість речей. З огляду на це, вартість футболок в нашій фірмі тримається на невисокому рівні для всіх замовників.
Рекламщики давно підтвердили зв’язок одягу компанії з її рівнем серед ймовірних покупців – цей спосіб є одним з найдієвіших в розкручуванні! – Коли працівник носить речі і особливим зображенням, логотипом і забарвленням фірми. Наша фірма має можливість наносити принти на речі майже всіх популярних типів матеріалу.

 • Бавовняний,
 • Синтетика,
 • Трикотаж,
 • Змішаний вид матеріалу.

З огляду на те, що ми цінуємо всіх наших замовників, а й вони дуже цінують високоякісні вироби. Які вони або їхні друзі будуть одягати на себе. Ми здатні надати вам допомогу стати помітніше і престижніше в речах з різними зображеннями, вироблені нашою фірмою.

На ваше замовлення ми готові розробити макет майбутньої продукції і відправити його на узгодження. Надалі ми виробляємо годинник, кепки, футболки, сумки та інші види товарів, на які буде нанесений логотип компанії. Все це дозволить підвищити імідж вашої фірми або зробить незабутнім ваше торжество.

Post Author: admin