Друк квартальних календарів

Друк настінних квартальних календарів – це один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми пропонуємо високоякісні вироби власного виробництва. Особливість квартального календаря – це його зручний формат. Ви можете одночасно бачити весь поточний квартал – минулий, справжній і майбутній місяці. Квартальний календар – це прекрасний сувенір клієнтам або діловим партнерам, невід’ємний елемент оформлення офісу і оригінальний носій контактної інформації. У так званому «топі» – верхній частині календаря, а також на спеціальних рекламних полях Ви зможете розмістити будь-яку необхідну інформацію, включаючи логотип, адреса, номер телефону та електронну пошту компанії.

Види квартальних календарів

1. Стандарт. Ширина даного календаря становить 297 мм. Він складається з топової частини, підкладки, і трьох блоків з місяцями. Вони розташовані один під одним. Як підкладка, так і топ можуть ламінувати. Це зробить календар більш презентабельним і допоможе йому зберігати первинний зовнішній вигляд протягом усього року. календар Стандарт може бути забезпечений як одним, так і трьома рекламними полями.

2. Комфорт. Ширина календаря – 345 або 380 мм. Він відрізняється великим розміром топової частини, що дозволить розмістити більше корисної інформації або красивий малюнок. Відмітна особливість календаря Комфорт – все три місяці кварталу розміщені на одному аркуші. Таким чином, він значно менше по висоті і підійде для невеликих офісів.

3. Преміум. Ширина – 345 мм. Це квартальний календар більшого формату. Він стане прекрасним новорічним сувеніром для Ваших партнерів і, безсумнівно, прикрасить їх офіс. На ваш вибір – чотири варіанти кольору паперових блоків – блакитний металік, сірий металік, бежевий металік і зелений металік.
Ціна друку квартальних календарів

Виготовлення квартальних календарів – надійне вкладення в бренд. Як і інші види брендованої продукції, він робить ваш логотип більш впізнаваним і популярним. Стильна, ефектна продукція розповість про статус і успішності Вашої компанії. Ми займаємося виготовленням високоякісних квартальних календарів на власне обладнанні. Це дозволяє пропонувати привабливі ціни на всі види робіт – друк, ламінування, вирубку отворів, плетіння на пружину. Дізнатися точну ціну тиражу Ви можете на сторінках календарів Стандарт, Комфорт і Преміум.

Post Author: admin