Вікна ламіновані під дерево

Створити свій власний, неповторний стиль засклення вікон та дверей можна використовуючи віконні системи, що ламіновані під вишукані дорогі породи дерева.

Для цього можна використовувати ламіновані двосторонні профільні системи, або системи з односторонньою ламінацією – зовнішньою або внутрішньою. Так, наприклад, з зовнішньої сторони вікно може бути білим, а з внутрішньої – іншого кольору. При цьому ламіноване вікно з внутрішньої сторони не тільки стає одним з центральних елементів інтер’єру, але і вигідно підкреслює дизайн приміщення. Адже не секрет, що контрастне поєднання світлих і темних кольорів надають кімнаті гармонійність, виразність і граціозність.

Які ж переваги таких ламінованих під дерево вікон?

  • Поверхня профілю покривається спеціальною декоративною плівкою, що максимально точно копіює не лише забарвлення з колористикою, але й фактуру обраного вами натурального дерева: бука, дуба, горіха, вільхи або вишні.
  • Кольори максимально стійкі до впливу різноманітних атмосферних явищ. Вони не втратять свою початкову яскравість. Їм не страшні УФ промені сонця, пориви вітру, дія дощу, морозу, спеки і температурних коливань.
  • Використання такого типу систем дозволяє створити в домі атмосферу затишку, елегантності та елітної вишуканості. При цьому базові переваги металопластикових вікон залишаються. Це чудові шумо- і теплоізоляційні властивості, легкий догляд, довгий строк служби.
  • Широкий вибір гамми кольорів дозволяє дизайнеру при проектуванні інтер’єру задати необхідні акценти, сфокусувати увагу на елементах декору, створити яскраве або м’яке світло в будинку.
  • В поєднанні з декоративним склом така система виглядає неповторно і цікаво.

Надати елегантність вашому вікну можна за допомогою використання декоративних переплетень в склопакеті.

Декоративні плетіння в склопакеті дозволяють реалізовувати численні дизайнерські задумки, роблячи звичайне вікно або двері неповторними. Внутрішня декоративна палітурка встановлюється всередині склопакета безпосередньо при його виробництві. При цьому скло залишаються цільним і герметичність склопакета не порушується.

Існує безліч варіацій розташування шпросів, а також типів їх сполуки. Залежно від проекту вибирається один з безлічі рамних профілів відповідного кольору (білий, коричневий, золотий) або з декором «під дерево», з можливістю використання різних видів з’єднувачів.

Вікна з багатофункціональним склопакетом мають такі технічні характеристики:

  • Захист від холоду в зимовий сезон:
  • Мінімізація витрат на енергоносії.
  • Захист від сонця в літній сезон.
  • Запобіжник помилкового відкриття. Унеможливлює відкривання стулки в двох режимах (поворотний і відкидний) одночасно

58% теплового інфрачервоного випромінювання відбивається склінням, дозволяючи при цьому зберегти прохолоду і затишок у вашому приміщенні. Крім того, це властивість дозволять економити енергоресурси, які споживаються кондиціонерами

Зробити вікно неповторним, а головне максимально функціональним можна за допомогою додаткових елементів фурнітури

«Ледача стулка» Обмежувач відкривання стулки збереже цілісність і збільшить термін експлуатації ваших штор, укосів, жалюзі, і ін. Механізм виключає мимовільне закривання створи.

Компенсатор провисання. Підвищує термін служби вашого вікна за рахунок правильного розподілу вагових навантажень на стулку

Система «Віконна няня». Гарантує безпеку вашої дитини, виключаючи можливість відкривання вікна під час вашої відсутності (без вашого відома). Виключає ризик випадання з вікна.

Система «Сезонний комфорт». Інноваційна технологія провітрювання дозволяє вибрати вам оптимальні режим провітрювання в будь-який час року.

Post Author: admin