Металопластикові вікна

Дерев’яні вікна багато років були безальтернативним варіантом скління приміщень. Але все змінилося в останні десятиліття: дерев’яні вікна блискавично витісняються металопластиковими. Напевно, і Ви задумалися про встановлення металопластикових вікон і хочете отримати максимум інформації про них.

Як відомо теплові втрати через віконні системи становлять від 20 до 60%. Тому вкрай важливо встановити металопластикові вікна з максимальним ступенем тепло збереження. Ціни, які пропонують своїм клієнтам фірми Хмельницького дозволяють отримати комфорт за доступною вартістю. Енергозберігаючі вікна заощадять до 15% тепла у приміщенні. А влітку ви будете захищені від спеки. Обирайте вікна в надійних виробників!

 

Металопластикові вікна: що це таке?

Поняття “металопластикові вікна” означає пластикове скління, оздоблене металевим армуванням. Зовнішнім оздобленням є пластик, всередині пластика – сталевий каркас. Щоб надати конструкції жорсткості, використовується сталевий профіль. Особливо важливо це для вікон, які відкриваються, так як, завдяки жорсткому каркасу, забезпечується щільне прилягання стулки, що забезпечує відсутність протягів.

 

Склад металопластикових вікон

Крім профілю, до складу металопластикового вікна входять фурнітура і склопакет. Всі складові повинні бути високої якості, тому, вирішуючи питання, які металопластикові вікна краще, необхідно враховувати всі ці фактори.

 

Установка

Самостійна установка пластикових вікон не рекомендується, – краще довіритися в цьому питанні професіоналам, які знають всі тонкощі монтажних робіт для різних типів будинків. Подальше ефективне функціонування вікна залежить від правильності його установки, відповідно, не потрібно економити на професійному монтажі металопластикових вікон по ГОСТ.

 

Терміни виготовлення

Досить часто, компанії, що займаються металопластиковими вікнами, озвучують менші терміни виготовлення, з метою отримання лояльного ставлення покупців, які, як відомо, довго чекати не полюбляють. В “сезон” (літо та осінь), терміни виготовлення металопластикових вікон складають мінімум 7-10 днів між укладенням договору і монтажем. У більш короткі терміни вкластися неможливо, інакше ви ризикуєте отримати неякісний результат.

 

Порівняльний аналіз пластикових і металопластикових вікон

Таблиця нижче наочно демонструє відмінності пластикових і металопластикових вікон:

Порівняльний аналіз пластикових і металопластикових вікон

 

Ціни, акції, знижки

Деякі компанії, щоб виділитися серед конкурентів дешевими цінами, вдаються до хитрощів, і в стандартну комплектацію металопластикового вікна включають не всі компоненти. Вони «забувають» у вартість включити стандартний склопакет, а в розрахунок калькулятора беруть склопакет за формулою 4-10-4, що не придатний для скління житла, або включають зменшену ширину підвіконня і т.п. Ясна річ, при нормальному підрахунку, ціни за вікно або за метр квадратний, ніякої вигоди не буде.

Варто бути обережним і зі знижками і акціями. Хоч і всі розуміють, що працювати в збиток ніхто не буде, як і раніше довірливі покупці “клюють” на безкоштовну установку або доставку.

Безкоштовно нічого не буває – все одно ви оплатите ці послуги! Розмір знижки може компенсуватися завищеною вартістю комплектуючих. Дуже часто, загальна вартість замовлення у фірм, які не пропонують знижок і акцій, обійдеться дешевше.

Якщо ви бажаєте, щоб вікна максимально вписувались у дизайн будинку – замовте послугу декорування. Вишукані шпроси на будь-який смак та колір найвибагливіших форм та ламінація профілю створять неповторну екстер’єрну композицію будинку. Також доступні послуги тонування скла.

Post Author: admin