Догляд за басейном

Щоб ваш басейн слугував джерелом веселощів, забавок та відпочинку ви повинні своєчасно подбати про його стан. Ось основні поради спеціалістів щодо догляду за басейном.

Чистота басейну

  1. Наповнюйте басейн чистою водопровідною водою. Адже вона пройшла певну кількість фільтруючих компонентів.
  2. Користуйтеся фільтрами для очистки води. Правильно підібраний фільтр повинен за 4 години очищувати весь об’єм басейну.
  3. Проводьте очистку поверхневого шару за допомогою сачка.
  4. Періодично проводьте чистку дна, внутрішніх стін за допомогою спеціального інвентарю.

Хімічне очищення басейну

Для забезпечення прозорості і чистоти води постійно використовуйте спеціальні хімічні засоби для знищення бактерій. Ці засоби додають у поплавок-дозатор. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію, щоб у вас не було алергії на компоненти засобу. Найдешевший спосіб хімічної обробки – хлорування води. Хлоруючи засоби бувають короткою, подовженої, швидкої дії. Зверніть увагу при виборі препарату.

Рівень РН

При наповненні водою басейну використовуйте індикатори для визначення рівня РН. Ідеальним рівнем  є показник у 7,2-7,6. Будь які відхилення від цього показнику можуть нести фізичний дискомфорт, викликати подразнення і призводити до появи темного мутного осаду на дні басейну. Якщо рівень РН води не відповідає нормі використовуйте спеціальні регулятори рівня кислотності.

Post Author: admin