Студія дизайну SAFO

Студія дизайну SAFO

Студія дизайну SAFO – це поєднання стилю та індивідуальності. Ми завжди в курсі модних тенденцій, і намагаємося насамперед відобразити внутрішній світ клієнта крізь призму інтер’єру його квартири.

Наші дизайнери створюють продумані до найменших нюансів проекти, що базуються на перевагах клієнта, особливостях його ритму життя, звичках. Результат – по-справжньому індивідуальний інтер’єр, що відображає особистість мешканців будинку.

Ми займаємося розробкою інтер’єрів квартир, розташованих в ЖК, які будувала наша компанія. У штаті є всі фахівці, які для цього потрібні – архітектори, інженери, дизайнери, візуалізатори з досвідом роботи, що налічує сотні інтер’єрів преміум-сегменту.

 

Наші переваги

Комфортні умови для замовника – це не гарні слова для привернення уваги, а відображення реального стану речей. Одна з основних переваг нашої діяльності – вирішення всіх технічних та організаційних питань. Замовник бере участь лише у ключових моментах, що стосуються узгодження етапів робіт, а також приймання готового об’єкта.

Звертаючись до нашої дизайн студії, ви можете бути впевнені – реальний інтер’єр буде точно таким, як на затвердженій 3D-візуалізації. Реалізація дизайн-проекту здійснюється із застосуванням авторського нагляду, що дає гарантії якості та точність виконання.

Студія дизайну інтер’єру SAFO запрошує вас до співпраці. Ми зробимо ваше життя комфортним та красивим, створивши індивідуальний інтер’єр, повний гармонії та стилю.

Навіщо продумувати всі дрібниці наперед, до початку ремонту?

Якщо ви згадуєте про щось вже в процесі ремонту, бригада вимагатиме додаткових грошей, залежно від того, на якому етапі знаходиться ремонт. Дизайнер, незалежний від будівельників, складе проект без невизначенностей, які можна трактувати не у ваших інтересах. Якщо розставити меблі хаотично, до третини житлової площі буде нефункціональною. Вважайте, що 5-15 квадратних метрів ви купили дарма. Проект, в якому одразу все продумано, економить гроші та нерви.

Міста будуються, з’являються розкішні житлові комплекси. Студія дизайну інтер’єру у Києві SAFO рада створювати чудові інтер’єри для щасливих власників нових квартир. До нас регулярно звертаються мешканці найкращих ЖК столиці, і ми завжди відповідаємо високим вимогам замовників. Нові житлові комплекси починають грати ще яскравішими фарбами, коли в їх квартирах гарні та оригінальні інтер’єри.

 

Post Author: admin