Килимки від бруду

Чистий вхід поруч зі входом в будинок говорить про гостинність господарів житла. Однак постійні вологі прибирання не приносять належного результату, оскільки пил і природні забруднення все одно накопичуються. Кращим рішенням стануть спеціальні килимки, які стануть ідеальним вибором для збереження чистоти входу.

Килими, що захищають підлоги від бруду, зберуть весь бруд і перешкодять проникненню забруднень вглиб приміщення. Покриття виготовляються з особливих матеріалів, які відрізняються підвищеною здатністю вбирати вологу і збирати бруд. Дані властивості особливо актуальні навесні і взимку, коли на черевиках гостей і власників будинку збирається сніг. Використання килимів усуне необхідність постійних прибирань і продовжить термін служби покриття підлоги приблизно на 25%.

Навіщо потрібні спеціальні покриття для підлоги?

Брудозахисні ворсові покриття – це ефективний спосіб захисту підлогових покриттів від вуличного бруду. Вони перешкоджають попаданню піску, пилу, вологи та інших забруднень з вулиці всередину приміщення. Завдяки цьому можна знизити частоту вологого прибирання в приміщенні і збільшити термін експлуатації підлогового покриття.

Обслуговування брудозахисних килимків

Істотно заощадити на придбанні і обслуговуванні брудозахисних покриттів можна за допомогою їх оренди. Ви будете регулярно отримувати чисті килими, а компанії Хмельницького подбають про їх очищення і оновлення. Нова партія килимків буде доставлятися і укладатися в підсобне приміщення. Співробітник клінінгової компанії або штатна прибиральниця буде використовувати їх у міру необхідності. Як тільки кількість чистих килимків досягне мінімального значення, підрядник замінить їх на нові.

Установка брудозахисних покриттів

Брудозахисні покриття можуть укладатися у вхідній зоні або зоні максимальної прохідності. Килими стійкі до агресивного впливу солей, реагентів, кислот та інших хімічних речовин. Тільки один виріб здатне увібрати до 10 літрів рідини і 5 кілограм піску на 1 квадратний метр.

Ворсові брудозахисні покриття

Ворсові покриття є складовою частиною триступеневої захисту від бруду будівель. В умовах українського клімату її застосування виправдано у всіх будівлях з високою прохідністю. Вона ідеально підходить для торгових центрів, громадських будівель і офісів. З чого ж складається така система?

  1. Брудозахисні покриття, що укладаються на вулиці перед входом в приміщення. Вони приймають на себе основний удар і не бояться агресивного впливу навколишнього середовища. Затримують сніг, бруд і каміння.
  2. Килимки або решітки, що укладаються між вхідними дверима, в тамбурах. Затримують бруд і вологу.
  3. Ворсові брудозахисні покриття. Вони укладаються всередині приміщення. Затримують пісок, дрібне сміття, вбирають вологу з підошви взуття.

Ворсові килимки: плюси від використання

Сучасні брудозахисні покриття мають щільний ворс, стійкий до стирання і дії хімічних речовин. Він може утримувати десять і більше кілограмів вологи і бруду, тим самим запобігаючи її потрапляння на підлогове покриття. Більшість килимків має гумову основу, яка перешкоджає ковзанню вироби, просочуванню вологи, дрібних частинок піску або пилу. Великий вибір кольорів і розмірів дозволить красиво оформити простір біля входу до офісу або торговий центр. Вашим відвідувачам навіть не прийде в голову, що килимок несе чисто функціональне навантаження, а не служить прикрасою інтер’єру.

Види брудозахисних килимків

Компанії на ринку Хмельницького пропонують широкий асортимент ворсових покриттів, які допоможуть затримати до 80% вологи, бруду і пилу, яка проникає в приміщення разом з взуттям співробітників і відвідувачів. Вироби відрізняються не тільки високою ефективністю, але і презентабельним зовнішнім виглядом.

Великий вибір колірних рішень дозволить підібрати найбільш відповідний варіант для вашого інтер’єру. Розміри килимків також різні. З їх допомогою можна оформити вхідну групу будь-якої площі. Килимки здатні вбирати до 10 літрів вологи на 1 кв. метр.

Укладання стільникового покриття для захисту від бруду

Існує два варіанти установки і монтажу стільникового покриття для захисту від бруду:

  1. Проста укладка, при якій стільникове покриття укладається прямо на рівну поверхню підлоги.
  2. Укладання в приямок. Цей спосіб монтажу брудозахисного покриття особливо рекомендується в тих випадках, коли його висота заважає вільному руху дверей з низько встановленої дверною коробкою, а також для більшої зручності та безперешкодного проходження відвідувачів.

Приямки зазвичай виготовляються відразу під час будівництва вхідних груп кожної споруди. Якщо цього не було зроблено, то при необхідності приямок може бути виконаний пізніше. Рекомендована глибина приямку дещо перевищує висоту монтованого в нього брудозахисного покриття.

При установці стільникового покриття його необхідно окантувати по периметру поріжком, який зазвичай виготовляється з алюмінієвого профілю. Таке зовнішнє обрамлення міцно закріпить захисне покриття і запобіжить його зрушенню і ковзанню.

За бажанням замовника, кріплення виробляється з усіх боків покриття, або ж для зручності при збиранні з-під нього бруду окантовується по всьому периметру, але дюбелями до підлоги прикріплюється тільки з одного боку. Також для зручності при збиранні бруду, приямок може бути обладнаний металевим лотком (піддоном).

Решітки з килимками рекомендується встановлювати в прохідних приміщеннях, в бізнес-центрах. Відмінний вибір для торгових центрів, кафе і ресторанів, щоб підтримувати чистоту всього простору. Але і в приміщенні особистого користування, в квартирі або котеджі, килимки при дверях стануть чудовим вибором.

Post Author: admin