Чистка ковроліну в офісі

Видимі забруднення, такі як бруд, дрібне сміття, пил і пісок – це лише вершина айсберга. Набагато більшу небезпеку для співробітників і відвідувачів офісів представляють різні мікроорганізми, якими буквально кишать килимові покриття. Це мікрокліщі – сапрофіти, грибок і пліснява. Небезпечні також продукти їх життєдіяльності, останки померлих організмів і цвілевих грибків. Їх висока концентрація може викликати алергічні реакції, підвищувати навантаження на імунну систему і значно погіршувати самопочуття співробітників.

Професійне чищення килимів не тільки освіжає колір і аромат покриття, але і вбиває всі бактерії і мікроорганізми, які в ньому знаходяться. Засоби для професійного клінінгу мають дезінфікуючі властивості і дозволяють домогтися не тільки візуальної, але і гігієнічної чистоти в приміщенні.

Регулярна хімічне чищення килимових покриттів дозволяє істотно знизити темпи розмноження патогенної мікрофлори і мінімізувати кількість сапрофітів у приміщенні. В ході збирання використовуються високоякісні хімічні миючі засоби, які безпечні для людини і домашніх тварин.

Чистка ковроліну в офісі

Про рівень компанії, може багато розповісти зовнішній вигляд її офісного приміщення. Великий потік людей вимагає більш частих прибирань, ніж в квартирі. Крім іншого, це необхідно, щоб пройти без проблем перевірку санітарно-гігієнічної служби.

Стандартна волога чистка ковроліну, в такому випадку буде малоефективною:

  • Волога, накопичуючись біля основи покриття, може стати причиною виникнення грибка.
  • При неправильній процедурі чищення, покриття може бути зіпсовано безнадійно. Якщо ви своїми силами намагалися відтирати забруднення, ймовірність ефективного очищення ковроліну, різко знижується, навіть при подальшому професійному чищенні.

В офісах переважно використовують покриття з синтетичного матеріалу. Такі вироби легше піддаються чищенню, мають кращу зносостійкість. Вдається практично в 100% випадків, відновлювати витоптані ділянки. Натуральний ковролін очистити складніше. Наприклад, плями від кави, крові, чаю – вивести досить проблематично.

Хімчистка ковроліну на дому

Чистка ковроліну професіоналами на дому – комплексна послуга, що включає ряд процедур. Перший етап – виїзд до вас додому технолога для виміру об’єкта очищення, визначення ступеня і складу забруднень. Після його висновку, озвучуються методи чистки і вартість послуги.

Основні технології чистки ковроліну:

  • Суха чистка. Ця технологія не передбачає використання води або засобів, зроблених на водній основі. На ковролін наноситься спеціальний порошковий засіб, який все забруднення абсорбує і, в той же час, не зволожує основу підлогового покриття і ворс. Далі відпрацьований порошок видаляють вакуумної насадкою пилососа. Щоб вивести сильно стійкі плями, фахівець підбирає спеціальні засоби для виведення плям. Щоб усунути неприємні запахи, використовують процедуру дезодорування. Більш часто, суху чистку використовують в офісних приміщеннях, так як вона виконується набагато швидше вологої, і потім немає потреби чекати повного висихання ковроліну.
  • Волога (екстракторна) хімчистка, завдяки використанню якої, виводяться застарілі плями і усуваються найстійкіші забруднення. Суть процедури: миючий склад наносять на ковролін, він проникає вглиб виробу і розщеплює забруднення. Крім того, використовують екстракторний пилосос або роторну машину. Повне висихання ковроліну відбувається протягом 7-8 годин. При цьому, бажано, щоб процес сушіння здійснювався в природних умовах.

чистка ковролина на дому

Post Author: admin