Світлодіодні лампи

У всіх розвинених країнах світлодіоди активно використовуються для організації побутового, вуличного і промислового освітлення. В нашу країну енергозберігаючі технології прийшли не так давно. Перехідним етапом стало використання люмінесцентних ламп. Технологія їх виробництва має на увазі використання ртуті, внаслідок чого такі лампи не можна викидати у звичайний спосіб. Говорити про недоліки ламп розжарювання і зовсім не доводиться. Обмежена потужність, значне тепловиділення, короткий термін служби, крихкість – і це далеко не все.

Світлодіодні (LED) світильники призначені для освітлення прибудинкових, дворових територій, складських, виробничих комплексів, спортивних і торговельних споруд, дитячих майданчиків, скверів, парків, тротуарів і доріг. Конструктивно світильник являє собою комплекс світлодіодів (напівпровідникових приладів), вмонтованих в легкий і міцний металевий корпус з алюмінію і забезпечений зручною системою кріплення. Деякі вироби призначені для роботи у важких експлуатаційних умовах, зонах з підвищеним вмістом пилу і водяної пари. Світлодіодні світильники вуличного освітлення сьогодні застосовуються у всіх європейських країнах. Енергозберігаючі технології стають все більш популярними і в Україні. Вони дозволяють суттєво зменшити витрати на оплату електроенергії, не знижуючи рівень освітленості об’єкта.

Заміна ламп розжарювання і енергозберігаючих ламп

При виборі світлодіодних ламп слід брати до уваги такі параметри: розмір цоколя, величину світлового потоку (в люменах) і потужність. Проводити заміну ламп потрібно в першу чергу в офісних приміщеннях, під’їздах житлових будинків, на промислових об’єктах. Це дозволить істотно знизити енергоспоживання і оптимізувати витрати. Незабаром ви відчуєте і інші плюси світлодіодів: відсутність мерехтіння, приємне м’яке світло, легкість монтажу і обслуговування.

Переваги світлодіодних ламп

 • Істотна економія витрат на електроенергію
 • Рівномірний розсіювання
 • Стійкість конструкції до агресивного впливу навколишнього середовища
 • Широкий діапазон робочих температур (від -60 ° С до + 40 ° С)
 • Відмінні характеристики передачі кольору
 • Висока контрастність
 • Хороша передача кольору
 • Тривалий термін служби
 • Миттєве включення
 • Світлодіоди стійкі до перепадів напруги
 • Пожежна безпека, обумовлена ​​малим тепловиділенням і низьким напругою
 • Безпека і легкість утилізації: до складу лампи не входить ртуть або отруйні сполуки

Світильники з датчиками руху

Світильники з датчиками рухами знайшли широке застосування в сфері ЖКГ. Вони використовуються для освітлення під’їздів, сходових клітин, гаражів, коридорів, аварійних виходів, а також складських приміщень і вхідних груп. Вони дозволяють істотно знизити енергоспоживання і продовжити термін служби ламп. Використовуються акустичні, фотоакустичний і фото датчики. Вироби легко монтуються, можуть застосовуватися для заміни застарілих люмінесцентних світильників або ламп розжарювання.

Грати для спортивних світильників

Світлодіодні світильники широко застосовуються для освітлення спортивних споруд. Їх популярність обумовлена ​​високою енергоефективністю, тривалим терміном служби ламп, відсутністю мерехтіння. Для додаткового захисту корпусу спортивного світильника застосовуються спеціальні металеві решітки. Їх тонкі прути не знижують рівень освітленості приміщення. Такий виріб допоможе захистити дорогі освітлювальні прилади від ударів і попадання спортивних снарядів.

Світлові світлодіодні вежі

Світлова вежа являє собою аварійну освітлювальну установку, яка має циліндричну форму. Корпус світильника виготовлений з светорассеивающей тканини. Конструкція підтримується у вертикальному стані завдяки вбудованому компресора. Джерелом світла є металогалогенні або натрієві лампи. Така вежа здатна висвітлювати величезну площу, може експлуатуватися практично в будь-яких кліматичних умовах. На ринку представлені модифікації з електрогенератором (незалежні від електропостачання) і світлові вежі з електроживленням. Вироби призначені для ліквідації наслідків техногенних катастроф, освітлення площ під час проведення масових заходів, а також використовуються при дорожньому і капітальному будівництві в нічний час.

Світлодіодні лами в Хмельницькому можна придбати в будь-якому магазині побутових товарів або будівельних магазинах.

Post Author: admin