Світильники Leader

LEADER LED – це вуличний світлодіодний прожектор, який встановлюється на опорну поверхню для утворення світла, що заливає площу. В ході монтажу застосовується спеціальне кріплення під назвою «ліра» з можливістю регулювання кута нахилу, відповідний елемент поставляється в комплекті.

Конструкційні особливості. В першу чергу, слід торкнутися оптичної частини, що складається з групових лінз. Оптичні елементи оснащені різними кутами розсіювання, а розсіювач, в свою чергу, виконується їх захисних темперованого матеріалу. Використовуються світлодіоди SMD. Корпус для установки виробляють з алюмінію, пофарбованого порошковим сірим пігментом. Самі кріплення, для додаткової надійності, виробляються зі сталі. Блоки живлення встановлюються всередині корпусу, гарантується ступінь захисту IP66 і міцність перед ударами по системі IK08 / 5 Дж. Використовувати прожектори можна при температурах від -40 градусів до +40 градусів, коефіцієнт пульсації променя становить менше 5%. Індекс передачі кольору вимірюється в понад 70 значень. Температура спектру вимірюється в 3000K, розсіюється теплий білий світ. Можлива робота з 4000K, для освітлення природним білим кольором і потужність в 5000K, що дозволяє розсіювати холодний білий спектр.

Від виробника надається гарантія на 3 роки. Прожектори можуть використовуватися для освітлення відкритих просторів, в тому числі відкритих майданчиків, парковок та автостоянок. Застосовувати LEADER LED можна і для архітектурного фасадного підсвічування.

Світильник Leader 70

Leader 70 – це прожектор потужністю 70Вт виробництва компанії «Світлові технології». Виріб підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього монтажу. Прожектор може працювати при температурі від -60 ° С до + 40 ° С. Світильник Leader 70 також має дуже високий ступінь захисту від проникнення вологи і твердих частинок (IP65). Міцний литий алюмінієвий корпус покритий порошковою фарбою. Даний вид прожекторів забезпечений поворотним механізмом, а тому підходить для архітектурного підсвічування будівель і споруд. Виріб ідеально для освітлення промислових, спортивних і торговельних приміщень. Висока якість, легкість монтажу і довговічність – ось головні переваги даного вироби.

Світильник Leader 150

Leader 150 – це прожектор виробництва компанії «Світлові технології». Модель завоювала величезну популярність завдяки оптимальним експлуатаційним характеристикам і легкості монтажу. Може використовуватися зовні і всередині приміщень. Ідеально для заводів, фабрик, спортивних об’єктів, складів і торгово-розважальних центрів. Корпус і рамка вироба виготовлені з литого алюмінію, покриті порошковою фарбою. Всередині знаходиться металева плата з пускорегулюючою апаратурою, відбивач з анодованого алюмінію. Світильник забезпечений захисним темперований прозорим склом.

Світильник Leader 250

Leader 250 – це продукція відомої марки «Світлові технології». світильник підходить для зовнішнього або вуличного монтажу. Він володіє відмінними показниками енергоефективності, забезпечений міцним литим алюмінієвим корпусом. Джерелом світла є газорозрядні лампи. Світильник ідеально підходить для складських приміщень, паркінгів, виробничих цехів, спортивних і торговельних споруд. Прожектор володіє поворотною функцією і кріпиться до опорної поверхні за допомогою металевої скоби (ліри). Всі алюмінієві деталі пофарбовані порошковою фарбою. Металева плата з пускорегулюючою апаратурою знаходиться безпосередньо всередині корпусу.

Широкий вибір світлодіодних прожекторів в Україні за доступною ціною: https://light-deco.com.ua/vulichne-osvitlennja_ua/prozhektori_ua

 

Post Author: admin