Світильники Leader

Світильник Leader 70

Leader 70 – це прожектор потужністю 70Вт виробництва компанії «Світлові технології». Виріб підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього монтажу. Прожектор може працювати при температурі від -60 ° С до + 40 ° С. Світильник Leader 70 також має дуже високий ступінь захисту від проникнення вологи і твердих частинок (IP65). Міцний литий алюмінієвий корпус покритий порошковою фарбою. Даний вид прожекторів забезпечений поворотним механізмом, а тому підходить для архітектурного підсвічування будівель і споруд. Виріб ідеально для освітлення промислових, спортивних і торговельних приміщень. Висока якість, легкість монтажу і довговічність – ось головні переваги даного вироби.

Світильник Leader 150

Leader 150 – це прожектор виробництва компанії «Світлові технології». Модель завоювала величезну популярність завдяки оптимальним експлуатаційним характеристикам і легкості монтажу. Може використовуватися зовні і всередині приміщень. Ідеально для заводів, фабрик, спортивних об’єктів, складів і торгово-розважальних центрів. Корпус і рамка вироба виготовлені з литого алюмінію, покриті порошковою фарбою. Всередині знаходиться металева плата з пускорегулюючою апаратурою, відбивач з анодованого алюмінію. Світильник забезпечений захисним темперований прозорим склом.

Світильник Leader 250

Leader 250 – це продукція відомої марки «Світлові технології». світильник підходить для зовнішнього або вуличного монтажу. Він володіє відмінними показниками енергоефективності, забезпечений міцним литим алюмінієвим корпусом. Джерелом світла є газорозрядні лампи. Світильник ідеально підходить для складських приміщень, паркінгів, виробничих цехів, спортивних і торговельних споруд. Прожектор володіє поворотною функцією і кріпиться до опорної поверхні за допомогою металевої скоби (ліри). Всі алюмінієві деталі пофарбовані порошковою фарбою. Металева плата з пускорегулюючою апаратурою знаходиться безпосередньо всередині корпусу.

Post Author: admin