Чистка ковроліну в офісі

Видимі забруднення, такі як бруд, дрібне сміття, пил і пісок – це лише вершина айсберга. Набагато більшу небезпеку для співробітників і відвідувачів офісів представляють різні мікроорганізми, якими буквально кишать килимові покриття. Це мікрокліщі – сапрофіти, грибок і пліснява. Небезпечні також продукти їх життєдіяльності, останки померлих організмів і цвілевих грибків. Їх висока концентрація може викликати алергічні реакції, підвищувати навантаження на імунну систему і значно погіршувати самопочуття співробітників.

Професійне чищення килимів не тільки освіжає колір і аромат покриття, але і вбиває всі бактерії і мікроорганізми, які в ньому знаходяться. Засоби для професійного клінінгу мають дезінфікуючі властивості і дозволяють домогтися не тільки візуальної, але і гігієнічної чистоти в приміщенні.

Регулярна хімічне чищення килимових покриттів дозволяє істотно знизити темпи розмноження патогенної мікрофлори і мінімізувати кількість сапрофітів у приміщенні. В ході збирання використовуються високоякісні хімічні миючі засоби, які безпечні для людини і домашніх тварин.

Post Author: admin