установка лестниц в Хмельницком

Установка сходів

В даний час в спеціалізованих магазинах, які торгують будматеріалами можна відразу або зробивши попереднє замовлення, купити комплект будь-яких збірних сходів, будь-якого виду і форми. Оформляючи замовлення, можна вказати бажані розміри та особливості конструкції. Спочатку в верхньому поверсі робиться сходовий проріз, вже потім зібрані, відповідно до інструкції, сходи з допомогою помічників прикріплюються до балок отвору, а також для надійності, до стіни.

Зазвичай, виробники збірних сходів пропонують послуги своїх фахівців для установки. Якщо ви скористаєтесь такою послугою, то повинні якомога точніше розповісти майстру фірми про свої побажання щодо майбутнього бачення сходової конструкції в вашому домі з обов’язковим зазначенням загальної висоти і ширини маршу. Спеціаліст точно розрахує необхідну кількість сходинок з урахуванням будівельних норм і правил, зробить відповідні креслення, на які будуть орієнтуватись при виконанні замовлення.

При замовленні сходів необхідно проінформувати виконавця замовлення про те, наскільки сходи будуть відкритими, можливо, вони будуть частково закритими. Зазвичай в комплекті зі сходами поставляється і фризовий підступенок, що встановлюється там, де сходи змикаються з підлогою верхнього поверху.

Установка сходів повинна здійснюватися так, щоб остання лінія була розташована паралельно площині підлоги. Тятива відпилюється по проведених лініях, для чого попередньо знімається верхній підступенок. Після цього тятива за своєю формою буде відповідати поперечній балці і прилеглому плінтусу.

установка сходів

Як правило, в процесі виробництва збірних сходів, на пристінній тятиві проводиться лінія підлоги. Якщо вона відсутня, лінію проводять самостійно, орієнтуючись на нижню проступь і паралельно їй. Проводиться дана лінія з урахуванням наявності покриття для підлоги. Якщо такого поки немає, то лінія підоги проводиться трохи вище тієї, що існує зараз.

Потім, відповідно до наміченої лінії підлоги, відпилюється низ тятиви, а також позначається лінія плінтуса. Також слід розмітити і розкроїти опорну верхню стійку.

Наступним етапом є установка сходинкових поручнів і опорних стійок. Ця робота проводиться разом з помічником. Коли сходи будуть остаточно зібрані і клей висохне, а йде на це близько доби, їх встановлюють. У цій справі також буде потрібний помічник, а то і два. Встановлені сходи необхідно вирівняти по рівню і закріпити. І, нарешті, проводять остаточну обробку сходового отвору. Отже, сходи встановлені. Але якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще запросити майстрів по установці.

В последнее время стала очень популярной лестница со стеклом. Это могут быть полностью стеклянные лестницы либо основа лестницы деревянная или металлическая, а ограждение – из стекла.

Post Author: admin