Ремонт под ключ

Плюси ремонту квартир під ключ

Ремонт під ключ передбачає абсолютно весь комплекс ремонтних робіт від одного підрядника – від створення дизайн-проекту, аж до складання та встановлення меблів. Це оптимальний варіант, що дозволяє заощадити нерви, час і гроші.

Плюси ремонту квартир під ключ:

  • Вартість ремонту відома відразу – роботи здійснюються за дизайн-проектом, де розраховується точний кошторис.
  • Гарантія – ремонт проводиться з укладенням договору, в якому прописуються гарантії, фіксуються ціни і терміни.
  • «Все включено» – після ремонту під ключ, немає необхідності прибирати будівельне сміття, докручувати лампочки. Клієнт на виході отримує готове 100% житло.
  • Відповідальність за результат несе 1 компанія – різні бригади і підрядники не будуть провину за невиконання роботи в строк, за помилки, перекладати один на одного.
  • Економія часу – кожен напрямок робіт закріплено за спеціалізованою бригадою, тому немає необхідності контролювати, пояснювати кожен раз, що робити, шукати фахівців.
  • Продуманий алгоритм дій – продумана послідовність етапів ремонту, дозволяє виключити простої, визначити терміни замовлення меблів.

Хороший ремонт квартири може підвищити її вартість, завдяки чому, можна утримувати набагато більшу плату з орендарів. Ремонт і реконструкція квартир в багатоквартирних будинках, більш складна, ніж у приватних будинках, тому що такі проекти повинні враховувати ынтереси інших мешканців в будівлі, додатковий рівень чистоти, і їх потрібно виконувати швидко.

ремонт квартири під ключ

Під час ремонту під ключ, утворюється велика кількість будівельного сміття і уламків знесення. Ці відходи займають ваш обмежений робочий простір. Переповнені купи будівельного сміття становлять небезпеку і навіть можуть призвести до травм на робочому місці. З недавніх пір, популярним стало використання тимчасового сміттєвого контейнера з відкритим верхом. Він допоможе вам швидко і просто безпечно позбутися від важкого сміття. Контейнери допомагають запобігти нещасним випадкам і травмам через важкі ремонтні відходи.

Незалежно від того, чи є ваш проект з модернізації великим, чи маленьким, важливо виконати роботу вчасно. Проекти ремонту квартир та апартаментів можуть бути шумними і неприємними для інших мешканців. Крім того, сміттєві контейнери не заважають в квартирі, а лише займуть невелике місце на стоянці або біля будинку. Таким чином, інші мешканці будуть задоволені і Ви зможете швидко завершити свій ремонт.

 

Post Author: admin