Міжкімнатні двері в стилі прованс

Двері в стилі прованс

Європейські напрямки в оформленні інтер’єрів сьогодні дуже популярні і стиль прованс не є винятком. Згідно з канонами французької класики, оформляють міські квартири і заміські котеджі, коли бажають створити затишну, романтичну атмосферу і наповнити житло чарівністю цієї країни.

Однією з безперечних переваг, яку мають міжкімнатні двері прованс – їх екологічність. Такі вироби виготовляються з безпечних матеріалів. Форма полотна класична, симетрична і включає в себе рамки, фільонки, витончені вигнуті лінії і красиві поєднання деревини зі скляними вставками. Наприклад, білі двері чудово виглядають разом з кухонними блоками, шафами і буфетами.

Даний напрямок в дизайні втілює затишок і близькість до природи. Міжкімнатні двері в стилі прованс не майорять яскравими блискітками, не виділяються кричущими квітами, але в цій простоті і полягає їх особлива привабливість. Білі полотна добре поєднуються з меблями та оздоблювальними матеріалами і разом з ними створюють єдиний дизайн, просочений романтичним, спокійним настроєм.

 

Особливості дверей в стилі прованс

Моделі можуть мати яскраво-виражену спрямованість або бути нейтральними. До першої групи можна віднести двері зі штучним ефектом старіння, витонченими візерунками на склі, патиною і іншим декором. До другої групи включені лаконічні варіанти переважно білого кольору або інших пастельних відтінків, отриманих за допомогою нанесення фарби. Такі двері виготовляються з мінімум романтичного декору і цілком нейтральні, що дозволяє використовувати їх також і в багатьох сучасних інтер’єрах.

 

Асортимент

Замовляйте міжкімнатні двері прованс з різними технічними і естетичними характеристиками на нашому сайті. У каталозі представлені полотна:

  • одно-, двостулкові і більш складні по конструкції;
  • глухі і засклені матовим, глянсовим, прозорим або кольоровим, розписних склом;
  • з деревини або МДФ;
  • покриття шпоном, плівкою ПВХ, емаллю і т. д.

Більшість міжкімнатних і вхідних дверей в стилі прованс представлено у всіляких відтінках білого, але присутні і молочні, перлинні зразки. Придбати полотна можна з оперативною доставкою, професійним виміром і установкою. Кожного клієнта чекають привабливі знижки і зручні способи розрахунку.

Post Author: admin