Пробковый паркет Ibercork

Корковий паркет Ibercork – практичне рішення

Корковий паркет Ibercork (інша назва “корковий ламінат”), є сучасним і високотехнологічним покриттям, яке служить облаштуванням підлог в приміщеннях різного призначення. Виробляють таке підлогове покриття в Португалії – в регіоні, де росте корковий дуб.

Коркові підлоги мають достатню міцність, низьку теплопровідність, високі звукоізоляційні і діелектричні властивості, негорючість, стійкість до дії несприятливих зовнішніх чинників (волога, комахи і гризуни, зміни температури і вологості). Корковий паркет Ibercork має високу зносостійкість і може використовуватись, не вимагаючи серйозного ремонту, протягом багатьох десятиліть.

Верхній шар панелі, що має розміри 91х30,5х1,05 см, покритий спеціальним матовим лаком. Завдяки такому покриттю, пробка набуває м’якого блиску за рахунок того, що лак заповнює пори. Лак захищає пробку від забруднень та від впливу вологи.

Коркові підлоги можна використовувати в кухні, спальні або офісі. Коркові підлоги стають все більш популярними і прекрасно вписуються в дизайн приміщень різного призначення. Корковий паркет Ibercork – практичне і сучасне підлогове покриття, що має високі технічні і експлуатаційні характеристики.

 

Post Author: admin