Відпочинок в Монте Ізола

Любителі трекінгу і велоспорту не знайдуть в Італії кращого місця для спорту. На Монте Ізола звичні радощі життя відкриваються по-новому. Це ідеальне місце для відпочинку, так як кожен турист гідно оцінить багато з типових заходів, що проводяться в цьому районі. Активні спортсмени відчують безпосередній зв’язок з природою: місцева рослинність представлена ​​чагарниковими гаями з дубовими лісами, змішаними з грабом, ясенем і плодовим каштанами.

У Монте Ізола обов’язково потрібно спробувати традиційні страви, такі як салямі і знамениту «рибу в маслі», яка дуже цінується туристами. Ще однією важливою гастрономічною традицією острова є виробництво оливкової олії. Цим споконвіку займаються місцеві фермери. Цікаво дізнатися історію походження цієї спеціальності, наприклад, відвідати завод з виробництва оливкової олії, розташований в Карцан.

У Монте Ізола різні пляжі знаходяться в мальовничих районах, де туристи можуть відпочити після екскурсій. Найпопулярніший знаходиться в Пескьера Марагліо і називається «Ле Ері». Влітку багато туристів відвідують цей район – найкраще місце, щоб скупатися або позасмагати, пограти в пляжний волейбол або футбол.

З середини червня до першого тижня липня в Монте Ізола проходить знаменитий захід, відомий як «Плавучі пірси». На поверхні хвиль в цей час дрейфує безліч плаваючих пірсів. Не менш відомий фестиваль салямі, під час якого можна спробувати деякі традиційні страви Монте Ізола, особливо салямі.

Приватний музей рибальських сіток знаходиться в найстарішій фабриці ажурних мереж Монте Ізола. Тут зберігатися багата колекція документів, діє постійна експозиція історичних чорно-білих фотографій і об’єктів, пов’язаних зі світом рибальських сіток і рибальства, наданих власниками як данину їх коріння.

 

Post Author: admin