Спецодяг в Украине

Величезна кількість побутових і промислових сфер діяльності вимагає спеціального захисту робітників від агресивних середовищ, механічних пошкоджень, дії температури і вологи. Найважливішим елементом захисту є спецодяг, який відповідає вимогам відповідних галузей. Хочемо поділитися з нашими читачами інформацією про компанію «MIK», на сайті якої ви можете купити спецодяг.

Компанія працює на ринку з далекого 1998 року. За цей час вона пройшла шлях від невеликого регіонального виробника до відомого національного бренду, продукція якого реалізується не тільки в Україні, а й експортується за кордон. «MIK» є компанією повного замкнутого циклу, де життя моделі починається від проектування в повній відповідності до законодавства України і до поставок партій спецодягу покупцям.

Одяг, вироблений на підприємстві захищає свого власника від:

  • Вогню при роботі в приміщеннях підвищеної температури і при пожежах;
  • Бруду при виконанні робіт.
  • Агресивних небезпечних речовин, які застосовуються в процесі роботи.
  • Від несприятливих атмосферних погодних умов.
  • Від комах.

Для виготовлення використовуються матеріали, які вказані в нормативних документах України. Для різних сфер це може бути брезент, бавовна, кордура, молескін, різні синтетичні тканини, а також комбіновані типи матеріалу. Спецодяг від виробника зносостійкий, міцний, практичний і довговічний. Добре переносить прання, чистку. Невимогливий до умов зберігання.

Якщо ви досвідчений керівник і знаєте, який спецодяг вам потрібен по характеристиках, то можете самостійно підібрати відповідні моделі в онлайн-магазині компанії. Якщо ж ви не впевнені, що саме підходить для вашої професії, то можете звернутися за консультацією до менеджерів компанії. Для цього можна скористатися контактними телефонами на сайті або формою зв’язку.

Post Author: admin