Про Павла Лісіцина

Чи знаєте ви хто такий Лісіцин Павло? Швидше за все, ви чули це ім’я, якщо хоча б трохи стежите за спортивними новинами. Павло – професійний плавець, який досяг безлічі успіхів. Він ставав багаторазовим призером і чемпіоном чемпіонатів з плавання в Україні, а також на міжнародних турнірах. Має звання майстра спорту. А не так давно, в 2018 став переможцем престижного турніру Oceanman.

Дитинство Павла не відрізнялося від історій інших хлопців. Школа і кілька спортивних секцій, найбільші успіхи з яких він показав у плаванні. Впевнені перемоги за школу на міських та всеукраїнських турнірах остаточно допомогли зробити вибір з напрямком діяльності. Хоча варто зазначити, що і в звичайних шкільних предметах, не пов’язаних з фізичним спортом Павло демонстрував хороші результати. Успішно закінчивши школу, Павло вступив до Національного Університету фізичного виховання та спорту України, який і закінчив з відмінними результатами.

Спортивна кар’єра швидкоплинна, але справжні лідери як Павло досягають успіху і в інших теренах. Тому після закінчення професійної кар’єри Павло працює спортивним тренером. І що найголовніше, займається, в тому числі і з дітьми з певними особливостями розвитку в рамках курсу «Адаптивний спорт». Відновлення та реабілітація проходить і в інвалідів шляхом зміцнення функціональних функцій організму. Записатися може як дитина, так і доросла. Адже Павло працює з усіма віковими групами. У тому числі і з грудничками, про що свідчить наявність відповідних сертифікатів і позитивних відгуків батьків. Для кожного відвідувача може бути складена індивідуальна програма навчання плаванню, підготовки до марафонських запливів і міжнародних турнірів. І навіть до тріатлону.

Крім цього Павло має диплом за спеціальністю «Менеджмент і маркетинг у спорті», тому може допомогти тим, хто планує зайнятися розвитком спортивної організації та навколоспортивними напрямками. Досвід людини, яка сама була в спорті, працює тренером і має відповідну освіту – запорука успіху. Може Павло підтримати і допомогти з побудовою спортивної кар’єри.

Якщо ви хочете досягти успіху в спорті в цілому або в плаванні в цілому – сміливо звертайтеся до Павла

Post Author: admin