Прибирання в туалеті

Чистота і лад в вашому будинку – ось головний фактор умови затишку і найважливіша вимога гігієни усієї родини.  Немає жодних сумнівів немає, чистота є обов’язковою умовою належного утримання туалету, а також його догляду в умовах міської квартири. З цієї причини слід регулярно проводити його чистку, інакше через деякий час ви зіткнетеся з виникненням іржі на унітазі.

Звичайно ж, ви не в силах що-небудь зробити зі складом води, хіба що будете користуватися дистилятором. Тим не менш, ви здатні перешкодити появі іржавих смуг, і тоді питання, як видалити іржу з унітаза, не буде хвилювати вас. Є міра профілактики – це таблетки для бачка. Достатньо всього пари хвилин, щоб вони повністю розчинилися і додали воді приємний запах і колір, а також перешкодили формуванню відкладень іржі.

Як видалити іржу з унітаза – секрети господинь

Найчастіше з такою проблемою люди стикаються після переїзду. Природно, життя слід починати в новій квартирі з проведення генерального прибирання, а також капітального ремонту. На жаль, після переїзду далеко не всі володіють достатньою грошовою сумою для заміни сантехніки. Так, як видалити іржу з унітаза, щоб надати йому привабливий вигляд?

Цю проблему допоможе подолати побутова хімія, а саме:

  1. Абразивні засоби, зокрема – порошок. Нанесіть абразив на спеціальну ганчірку і тріть поверхню туалету рівно до тих пір, поки іржа повністю не зникне. Безперечно, заняття це дуже обтяжливе, але зате ефективне. Однак представлений метод не позбавлений недоліків. В результаті впливу абразивом на поверхні унітазу виникають численні подряпини, саме в них через якийсь час будуть легше затримуватися іржа і інші відкладення.
  2. Лужні засоби. Все гранично просто, розчин їдкого натрію чудово розчиняє іржавий наліт, не завдаючи шкоди поверхні, що знаходиться під ним. Вам лише потрібно нанести на іржаві плями засіб, призначений для прочищення каналізації і після закінчення п’ятнадцяти хвилин просто змити водою. Примітно, що при такому методі вам не доведеться витрачати будь-які зусилля, проте з надмірно сильними забрудненнями, представлений засіб може самостійно не впоратися.
  3. Ви можете також скористатися кислотними засобами для миття. Їх слід також наносити на поверхню унітазу і через 15-ть хвилин просто змити. Без сумнівів, кислоті під силу впоратися з будь-якими плямами, але при цьому пам’ятайте, що з таким засобом діяти треба обережно, тому захищайте свої руки рукавичками.

Пам’ятайте, що туалет – чи не найважливіша кімната, якщо ми ведемо мову про гігієну будинку. Тому приділяйте достатню увагу прибиранню у туалеті.

 

Post Author: admin