медогонка

Купівля медогонки

Інвентар сучасного пасічника включає безліч різноманітних складових. Деякі – це винаходи-інновації, що полегшують роботу пасічника, а деякі – ті компоненти, без яких не обійтися. Одним з таких елементів є медогонка, за допомогою якої здійснюють відкачку меду.

Продавати медогонки – заняття досить відповідальне. Необхідно надати покупцеві правильну консультацію, задовольнити його попит саме тим варіантом медогонки, який йому потрібен. В інтернет-магазині “Пасічник” трудяться досвідчені співробітники, які проконсультують вас з усіх нюансів покупки і підберуть відповідну для вас медогонку.

Принцип функціонування медогонок базується на центрифугуванні. Користуватися медогонкою досить нескладно:

  1. Спочатку необхідно запечатані соти з медом розкрити спеціальною вилкою або ножем.
  2. Далі відкриті соти вставляють в медогонку в обертові касети.
  3. Мед, завдяки впливу сильного обертання, випливає з сот, потрапляючи в спеціалізований відсік.
  4. Завершальний етап – зливання отриманого меду в будь-яку зручну тару.

 

Типи медогонок

Придбати медогонку на сьогоднішній день можна на будь-який смак, але дуже важливо вибрати якісний інвентар, тому представляємо вам основні їх види. Розрізняють два типи медогонок, по типу розміщення касет:

  • Хордіальні – касети розташовані по хордам медогонки. Дана конструкція вважається найпоширенішою і найпопулярнішою. На ній зупинили свій вибір більшість бджолярів-любителів.
  • Радіальні – розташування рамок по всьому радіусу корпусу. Такі медогонки не підійдуть для кочових пасік, вони встановлюються для відкачки меду в спеціалізованих місцях. Придбати краще такий варіант медогонки переважно для бджолярів, які володіють великими фермами бджіл.

медогонка

Крім того, ще однією відмінністю серед медогонок, є кількість рамок. Мінімум використовуваних рамок – 2, а максимум в принципі не обмежений, в деяких медогонках зустрічається десятки використовуваних рамок. При виборі медогонки (сучасні електромедогонкі або ж бу допотопний варіант), слід враховувати в першу чергу кількість бджолиних сімей у Вас. Якщо Ви дрібний чи починаючий бджоляр, і маєте в господарстві 10-20 сімей, Вам вистачить цілком медогонки з двома рамками. І ціна такої медогонки доступна.

Post Author: admin