GPS-трекеры

GPS-трекери

Щорічно безліч людей втрачають свої автомобілі через крадіжки. Викрадення транспортного засобу – в списку лідерів незаконних дій громадян. Чи можна від цього вберегтися? Безумовно. Однак класичних варіантів з сигналізацією зараз може не вистачити. Зловмисники навчилися зламувати найсучасніші і захищені системи. На допомогу в такому випадку може прийти установка GPS-трекера на ваш автомобіль. Це апарат передає сигнал на супутник про місце перебування авто. Крім самого трекера додатково можна встановити імобілайзер, мітку та реле, яке управляє блокуванням двигуна. Все разом – це надійний захист вашого майна від викрадення.

Варто сказати, що використання GPS-трекерів не обмежується виключно контролем локації авто, яке викрали. Розміщення приладу доречне для логістичних компаній, в яких необхідно контролювати рух і пройдений шлях транспортних засобів. Це дозволяє вести точний облік використання палива, масла і розраховувати амортизацію ТС. Крім того, це відмінно дисциплінує водіїв, не даючи можливості відхиляться від заданого маршруту в своїх інтересах, а також проводити маніпуляції з економією палива.

Таким чином, установка трекера дозволяє вам взяти під контроль безпеку ваших рідних і близьких, поліпшити охорону вашого авто, контролювати ТС свого автопарку і заощадити на паливі та інших витрат (при підключенні трекера до датчиків палива, акселерометру та ін.).

Популярні моделі:

  • GPS Tracker МТ-1
  • GРS трeкер Sinotrack
  • Teltonika FMB920
  • Ruptela FM-Eco4 Light S

 

Post Author: admin