Генеральне прибирання будинку

Важко переоцінити важливість постійного прибирання в квартирі або будинку. Особиста гігієна и здоров’я залежить від чистоти внутрішніх житлових приміщень. Адже пил, бруд, пилові кліщі, порохи діють негативну дію на:

  • Органи дихання. Ми вдихаємо мікрочастинки пилу, вони потрапляють у наші легені, на носоглотку, в слизову оболонку носа.
  • Очі. Пил, що лежить на полицях, підвіконнях, тюлях і шторах може потрапляти у повітря при переміщення кімнатами людей та тварин, а з повітря в очі і спричиняти їх запалення.
  • Шкіру. У багатьох людей є алергія на пил, і при потраплянні на шкіру можливі висипки чи інші дерматичні реакції.
  • Загальне самопочуття, адже повітря яким ми дихаємо не таке чисте, у ньому мало кисню.

Саме тому важливо підтримувати чистоту. Для цього потрібно 2-3 рази на тиждень:

  • Пилососити підлогу і килими.
  • Проводити вологе прибирання підлоги.
  • Протирати від порохів підвіконня, полиці, шафи.

 

Крім того, бажано двічі на день – вранці і ввечері провітрювати приміщення.

Окрім постійних прибирань, іноді потрібно організовувати генеральне. Воно має включати в себе ретельне прибирання підлоги, стін, усіх килимів та килимків, чистку унітазу та ванної кімнати. Для цього використовують спеціальні засоби для миття і прибирання. Але можна довірити генеральне прибирання професіоналам. Для цього існують клінінгові компанії, що займаються прибиранням приміщень, в  тому числі і після ремонту чи будівництва. Їх послуги, направду, коштують не так дорого, а якість найвища.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про прибирання, його етапи та ефективні методи, можете прочитати цікавезну статтю за посиланням: https://vesti.dp.ua/yak-generalne-pribirannya-peretvoriti-u-shvidkij-ta-efektivnij-protses/

Post Author: admin