Чому швидко сідає батарея телефона?

Завдяки смартфону, людина може в будь-який момент записати відео і відправити своїм близьким, зателефонувати з будь-якої точки світу або дізнатися потрібну інформацію. Всі ці функції властиві одному пристрою. Тепер не потрібні дроти, щоб зателефонувати кому-небудь. Головне – не забувати вчасно заряджати батарею. Тоді його має вистачити надовго. Але буває таке, що у батареї свої плани на дозвілля власника. Чому ж вона розряджається швидше звичайного?

  • Температурний режим. Найчастіше з цим стикаються взимку. На вулиці дуже холодно і треба терміново зателефонувати, але телефон раптово «непритомніє». Мобільні телефони витримують температуру не нижче + 5С. Все це, звичайно, суб’єктивно. Деякі витримують і набагато нижче.
  • Знос. Таке теж буває. Старіють не тільки люди, а й техніка.
  • Віруси. Якщо на телефоні немає антивіруса і власник часто встановлює додатки з невідомих джерел, то це призводить до технічних неполадок. Віруси здатні не тільки видаляти дані, але і псувати багато іншого. Є шанс позбутися від них і самостійно, але краще звернутися до професіонала.
  • Яскравість екрану. Вона не повинна занадто швидко витрачати заряд, але часто є однією з причин швидкої розрядки акумулятора. Без необхідності краще не налаштовувати яскравість на 100%.
  • Додатки. Використовують великий відсоток зарядки як при використанні, так і в фоновому режимі. Потрібно закривати їх правильно.
  • Проблема з роз’ємом. Через нього контакти можуть неправильно з’єднуватися або не поєднувала взагалі. В результаті цього телефон або зовсім не заряджається, або заряджається ненадовго. Тут допоможе тільки ремонт.
  • Чужа зарядка. Тільки на перший погляд всі зарядні пристрої виглядають однаково. Використання чужого, може завдати шкоди телефону.
  • Оновлення. Якщо після поновлення батарея стала швидко розряджатися, то краще просто спробувати повернутися до вихідних налаштувань.

Це були основні причини того, чому акумулятор на телефоні розряджається швидше. Найчастіше все можна виправити, але якщо причина в самій батареї, то краще її змінити.

В цьому випадку, а також у випадках, коли вам потрібні будь-які запчастини до телефонів, звертайтесь в маркетплейс SkyMe.ua

 

Post Author: admin