Бpacлeт з пapaкopду

Браслет з пакорорду- що це і для чого він потрібний?

Браслет з пакорорду – надзвичайно популярний атрибут туристів, просто любителів природи, мисливців, рибаків та військових. Але чи справді він може бути корисний в екстремальній ситуації, чи це просто гарний маркетинговий хід?

Незважаючи на те, чи є ви затятим похідником, любителем відпочинку в кемпінгу, або просто любите бувати на природі, вам в будь-якому випадку знадобиться такий браслет. Бралети з парокорду швидко окупаються і виявляються дуже корисними, оскільки відносно недорогі, а міцний шнур може знадобитися у багатьох надзвичайних ситуаціях. Але навіть не дивлячись на дешевизну, вам потрібно вирішити для себе – чи варто купувати цю річ, чи ні. А для цього потрібно знати про їх переваги і недоліки.

Браслет з парокорду також відомий як «браслет для виживання». Його часто носять на собі туристи, альпіністи, військові. По суті, це зручний спосіб носіння при собі міцної мотузки. Причому – в дуже компактному форматі. Дюйм браслету розплітається у фут шнура (Збільшується в 12 разів).

Тактичний браслет із паракорду з кресалом, компасом та ліхтариком можна придбати в інтернет-магазині гаджетів Stall.com.ua

 

Де можна використовувати бpазлет з пакорорду?

  • Розведення вогню. Якщо у вас немає ні сірників, ні запальнички, шнур можна використовувати для розведення вогню методом тертя. Замість того, щоб терти палички вручну, використовуйте метод цибулі – і все стає набагато зручніше.
  • Облаштування укриття. З допомогою міцних шнурів, можна досить швидко збудувати навіс від дощу. Потрібно тільки розплести браслет і використати його для того, щоб міцно зв’язати гілки між собою. Або закріпити їх на опорах, а зверху них, натягнути брезент, пластик або інший непромокаємий матеріал.
  • Для ловлі риби. Шнур складається з оплетки і кількох меньших шнурків. Їх можна зв’язати разом і використовувати в якості жилки для рибалки. Головне – знайти гачок. Це може бути як шпилька, так і спеціальні гачки з різних наборів для виживання.
  • Облаштування  пасток, капканів. Хоча й пастки та капкани для лoвлі мілкoї дичини не є зaкoнними, коли справа стосується питання життя і смерті…За допомогою пapaкopду, мoжливо зробити капкан і добути собі в екстремальній ситуації їжу.

 

Post Author: admin