Акустичний та інтернет-кабель для дома

Акустичний кабель

При підборі акустичного кабелю необхідно звертати увагу на ряд параметрів, керуватися певними вимогами:

  • менший опір кабелю забезпечує кращу якість сигналу;
  • різні кабелі часто забезпечують різне звучання при підключенні до різних акустичних систем.

Параметри опору кабелю варіюються в залежності від його довжини, матеріалу, перерізу. Якщо він занадто довгий, тонкий, то опір збільшується, тому звук може затухати, спотворюватися. Так відбувається, оскільки підсилювач працює більше, долаючи опір шнура.

Уникнути зменшення гучності сигналу можна за допомогою зменшення його довжини або підбору кабелю з великим перерізом. Крім того, важливий матеріал, з якого виготовлений кабель, дешеві дроти передбачають не надто гарну якість матеріалів, що може збільшувати опір, погіршуючи звучання акустичної системи.

Якщо вам не подобається звучання обладнання, можна купити новий акустичний кабель з урахуванням основних параметрів. Якщо ви не знаєте, який кабель краще замовити до домашнього кінотеатру, колонок, зверніться до менеджерів спеціальзованого магазину, які допоможуть підібрати товари відповідно до вимог.

А якщо ви не знаєте, яка музика зараз актуальна – ви можете скачати пісню arcade .

Кабель для інтернет-мереж

У інтернет-магазинах ви можете придбати інтернет-кабель для внутрішнього або зовнішнього монтажу. Кабель для внутрішнього монтажу гнучкий, легко монтується в плінтуса і короба. Кабель для зовнішньої укладання має посилену зовнішню оболонку, яка захищає його від механічних пошкоджень і впливу атмосферних явищ. Ви можете замовити FTP і UTP варіанти для комп’ютерних мереж.

Post Author: admin