Сьогодні більшість інтернет-ресурсів обговорюють питання, який інтер’єр заміського будинку виглядає краще, як краще клеїти шпалери або прикрашати стелі. Однак для більшості дачників набагато важливіше ходити в теплий туалет і митися у власному рукомийнику, а не сидіти на вулиці в літньому туалеті або мити на вулиці сині від холоду руки. Тому ми відкладемо декорування на потім і займемося більш важливими питаннями: сантехніка, каналізація, опалення. Саме з цього і варто почати облаштування дачі.
Система водопостачання передбачає наявність колодязя, і тут ви нічого не можете зробити своїми руками. Риття джерела води – це справа фахівців, які мають не тільки великий досвід, але і відповідне спорядження (коловороти, потужний перфоратор, кирки, лопати). А крім того, необхідно мати, сильні руки і хорошу витривалість.
Тому варто довіритися професійним копальники або ж замовити буріння у компанії, що спеціалізується на цьому. Проводити копку можна в будь-який сезон. Якщо ви маєте сумніви, просто довіртеся професіоналам. У них достатньо знань, щоб вирішити в яку пору року краще починати копати колодязь. Фахівці займуться цією роботою навіть в середині зими. Не варто лізти зі своїми порадами, адже вам потрібен хороший колодязь для благоустрою дачі, а не яма, яка висохне в липні.
Відповідь на питання про те, як облаштувати заміський будинок своїми руками, починається з оцінки вартості всіх будівельних робіт. Тому складіть кошторис і оціните, скільки у вас є грошей і скільки буде потрібно для завершення плану.
У першому сезоні можна обмежитися будівництвом колодязя, організацією водопостачання і септика (вигрібної ями). У наступному році варто планувати теплі підлоги, установку душової кабіни і бойлера. Якщо ви хочете провести зиму в своєму заміському будинку, то відразу приготуйтеся до утеплення стін.
Підіб’ємо підсумок, початок облаштування дачі – це сантехніка, каналізація та опалення. І тільки потім все інше.
Багаторазову липку пластиліноподібну масу blu tack використовують для закріплення різноманітних об’єктів. Активно застосовують у моделізмі при створенні камуфляжів з чіткими межами. Blu tack завдяки своєму унікальному складу, легко формується, не розтікається, не взаємодіє з поверхнею моделі, не підриває фарбу, дуже легко ріжеться модельним ножем.