Як вибрати рушникосушки?

Уже багато років полотенцесушитель є незамінним приладом у ванній кімнаті. Хороші якісні рушникосушки значно знижують вологу, тим самим зменшуючи ймовірність появи цвілі. На сьогоднішній день, на ринку представлений величезний асортимент моделей полотенцесушителей з різноманітним дизайном, що дає можливість вибрати той варіант, який підійде саме нам.

Види полотенцесушителей

Основні види полотенцесушителей:

  • електричні;
  • водяні;
  • комбіновані.

Найпопулярнішими і поширеними є водяні. Вони підключаються до системи гарячого водопостачання або до стояка. Правда є у водяних полотенцесушителей і недоліки у використанні: так як в них постійно присутній гаряча вода, внутрішні стінки рушникосушки часто схильні до дії корозії (вода насичена киснем). Відповідно, вони піддаються значним навантаженням.

На відміну від водяних, електронні рушникосушки працюють завдяки електриці. Даний варіант більш прийнятний для будинків де немає можливості або дуже складно встановити водяну осушку рушників. Перевагою такого варіанту є і те, що його можна встановлювати в будь-якій точці вашої ванної кімнати. Крім того, такі вироби дозволяють регулювати тепловіддачу.

Комбіновані екземпляри полотенцесушителей в собі поєднують всі особливості електронних та водних моделей, але і їх вартість набагато вище. Даний вид приладів взимку використовує воду з опалення, а влітку нагрівається за допомогою електрики.

Вибирати полотенцесушитель потрібно дуже ретельно. Вивчаючи асортимент, зверніть увагу обов’язково на матеріал виготовлення. Так, виготовлена ​​з нержавіючої сталі продукція довговічніша і, відповідно, довше збереже естетичність. Сушки для рушників з сплавів латуні та чорної сталі прослужить не дуже довго, тому і їх ціни значно нижче.

Що стосується питання: “Який краще вибрати вітчизняний або зарубіжний полотенцесушитель ?”. Слід враховувати той факт, що імпортні вироби під наші умови не завжди підходять, зате мають більш вишуканим дизайном. Українські вироби виготовляють за стандартами, відповідно, поміняти старий виріб на нове великих турбот не складе.

Крім того, потрібно ретельно вивчити необхідну документацію. У ній обов’язково повинні бути гарантійний талон і паспорт на виріб з контактною інформацією виробника і технічними даними на виріб. В ідеалі, з полотенцесушителем повинні видавати гігієнічний сертифікат, де міститься інформація по матеріалу, з якого виріб виготовлений. Здійснюючи зовнішній огляд вироби, перевірте, щоб не було подряпин і на внутрішній частині були відсутні ознаки дії корозії (іржа).

Користуючись даними простими рекомендаціями, ви правильно виберете полотенцесушитель, який відповідає всім стандартам якості, який прослужить довгі роки.

Post Author: admin