Сантехник в Хмельницком

Виклик сантехніка в Хмельницькому

Не секрет, що сантехнічне обладнання з кожним днем ​​стає зручнішим, надійнішим і складнішим. Самостійно тепер уже в ньому розбиратися проблематично.

Сантехніки з ЖЕКу теж допомогти можуть не завжди – їх кваліфікація залишає бажати кращого, а швидкість реагування на виклики нікого не радує. Як бути? Потрібно користуватися послугами приватного досвідченого майстра-сантехніка, особливо якщо виникла аварійна ситуація і фахівець потрібен терміново.

Сайт https://stroybirja.km.ua/ пропонує послуги сантехніків професіоналів для точкового і капітального ремонту, для монтажу комунікацій та інженерних систем (водопровід, опалення, каналізація). Ми співпрацюємо як з юридичними, так і з приватними особами, робимо ремонт трубопроводів, сантехніки, сантехнічних приладів в офісах, квартирах, приватних будинках, в промислових і комерційних об’єктах. Якщо вам потрібно терміново викликати сантехніка в Хмельницькому – звертайтеся до наших фахівців.

 

Яким повинен бути хороший майстер сантехнік?

Згідно даних Вікіпедія, термін “сантехнік” є скороченням фрази «санітарний технік» (часто використовують інші визначення: водопровідник, слюсар-сантехнік) і означає – працівник, який займається ремонтом, експлуатацією або монтажем санітарно-технічного обладнання.

Якості, які повинні бути у гарного майстра за викликом:

 1. Професіоналізм. Замовник повинен переконатися, що сантехнік добре знає сучасні технології та матеріали – це відразу помітно при спілкуванні з майстром. Чітке розуміння майбутньої роботи, використання правильної термінології, вміння розрахувати відразу кошторис – головні ознаки професіонала.
 2. Об’єктивність. Спеціаліст, який надає послуги сантехніка, повинен об’єктивно оцінювати свої можливості. Не повинно бути вживання фраз «всі види робіт», і обіцянок “золотих гір” без огляду об’єкта. Хороший сантехнік не нав’язує свою думку, так як практично в будь-якій ситуації, є декілька варіантів вирішення проблеми.
 3. Досвід і широкий спектр робіт.

Можна ще відзначити такі критерії, як наявність знижок в магазинах сантехніки і наявність власного інструменту. Такі чинники підтверджують, що людина довго в професії, відповідно, виклик майстра додому дасть якісний результат.

 

Недорогий майстер в Хмельницькому та районі

Потрібні послуги сантехніка під час будівництва будинків, реконструкції або модернізації інженерних комунікацій і систем. В обласному центрі Хмельницької області, 60% трубопроводів перевищили або наближаються до перевищення ліміту гарантійної експлуатації.

У Хмельницькому, на жаль, працює багато некваліфікованих сантехніків, які знаходяться в пошуках швидких грошей або підробітку. Наш підхід абсолютно протилежний і базується на довгостроковій плідній роботі. Якщо вам потрібно викликати сантехніка в Хмельницькому з гарантією на його послуги, телефонуйте на один з номерів телефону, указаних внизу статті.

 

Як викликати сантехніка?

У разі, якщо вам потрібен виклик сантехніка додому в Хмельницькому, можете зателефонувати за вказаними нижче телефонами і описати проблеми, що виникли. Майстер погодить час приїзду і вирішить ваші проблеми. У разі розриву трубопроводу, поломки сантехприборів, фахівець приїде протягом пари годин.

Якщо вам потрібна розводка сантехніки, комплексний монтаж систем водозабезпечення квартири, дачі або приватного будинку, кваліфікований кошторисник підрахує вартість робіт. Наші фахівці можуть працювати і з матеріалами замовника, і надавати послугу «під ключ» (закупівля та доставка матеріалів і обладнання, прибирання, вивезення сміття). Такий варіант підійде тим, хто сильно зайнятий і не може або не хоче вникати в усі деталі.

Наші майстри також працюють в котеджах, приватних будинках і виконують наступні роботи:

 • розводка системи поливу;
 • підключення подачі води зі свердловини або криниці;
 • монтаж систем сніготанення;
 • монтаж димоходів;
 • установка котельного обладнання;
 • підключення систем обладнання та фільтрації для басейнів.

Під час роботи всі вимоги та побажання замовника враховуються, ми пропонуємо оптимальні, економні варіанти вирішення всіх завдань, працюємо на результат.

 

Перелік послуг

 • установка теплових приладів;
 • заміна труб опалення, водопровідних стояків;
 • установка пристроїв підігріву води – колонок, бойлерів, електроводонагрівачів;
 • монтаж сантехніки – унітазів, ван, біде, змішувачів, джакузі, душових систем, боксів;
 • установка електричних і водяних теплих підлог;
 • ремонт каналізаційних установок, усунення засмічень.

Послуги сантехніка

Крім цього, наші сантехніки допоможуть знайти витік води або теплоносія. Ви можете, завдяки нашому сайту, викликати 24 години на добу сантехніка додому і ваша проблем буде вирішена.

 

Вартість послуг сантехніка

Остаточна вартість послуг сантехніка розраховується на об’єкті і залежить від:

 • складності та обсягу робіт;
 • використовуваних комплектуючих і матеріалів;
 • можливих несправностей, які майстер виявить під час монтажу / ремонту сантехніки.

 

Прайс: Сантехнік в Хмельницькому 2020

Послуги сантехника Ціна, грн.
Очищення каналізації від 300
Монтаж водопроводу від 400
Установка радіатора від 250
Монтаж змішувача від 250
Усунення течі від 250
Установка душової кабіни від 400
Установка лічильника води від 200
Підключення бойлера від 450
Установка унітазу від 200
Установка машинки для миття посуду від 200
Монтаж каналізації від 500
Установка фільтра для води від 250
Підключення пральної машини від 250
Установка раковини від 200
Монтаж систем опалення від 500
Установка ванної від 350
Установка рушникосушки від 200
Установка крана від 100
Установка сифона від 150

 

* Ціни актуальні на травень 2020 року.

 

Переваги виклику сантехніка через наш сайт

Наші майстри, справжні профі і співпраця з ними має ряд переваг:

 1. Високий рівень кваліфікації. Наші сантехніки – справжні професіонали з відповідними дипломами та сертифікатами.
 2. Оперативно виконують роботу. Приїжджаємо на виклик протягом 2 годин. Ми розуміємо важливість забезпечення роботи систем опалення та водопостачання.
 3. Якісний сервіс. Існує думка, що тверезий сантехнік зустрічається дуже рідко. Це не про наших фахівців. Ми дорожимо репутацією.
 4. Недорогі ціни.
 5. Широкий спектр послуг.

 

Відповіді на типові запитання

 1. Майстер може з собою привезти необхідні матеріали? Так, базовий набір комплектуючих є в наявності у фахівця. У разі відсутності необхідних матеріалів, майстер все необхідне купить і доставить замовнику (коштує така послуга 50 грн).
 2. На коли можна викликати сантехніка? Майстер приїде протягом 2 годин після виклику.
 3. Чи можна для попередньої консультації відправити фото на Viber? Так, можна на Viber або E-mail для попередньої оцінки вартості робіт.
 4. Скільки коштує виклик сантехніка? Виклик майстра абсолютно безкоштовний. Якщо клієнт від послуги відмовляється, вартість консультації – 100 гривень.
 5. Можна оплачувати на карту? Так, оплата можлива як готівкою, так і на карту.

 

Рекомендуємо, перевірених сантехників в Хмельницькому

Ім’я Телефон
Ігор 097-312-28-00
Руслан 097-575-53-60

 

Post Author: admin