Теплові насоси ESTIA

Насоси типу «повітря-вода» застосовують тільки сонячну енергію навколишнього середовища для нагрівання води. Порівнюючи з класичними системами опалення, подібна техніка не вимагає використання жодного виду не може бути поновлено палива. Навпаки, теплові пристрої Тошиба відрізняються екологічністю, безпекою, ефективністю, простотою використання. Їх можна вважати ідеальним варіантом для опалення та постачання житлового приміщення водою. Адже одна система відповідає за обігрів, поставки води і кондиціонування приміщення одночасно.

Теплові насоси ESTIA відрізняється високою енергоефективністю і вимагають тільки повітря, як головне джерело енергії. Принцип дії полягає в тому, що насос забирає тепло з навколишнього середовища і передає його в воду.

Теплові насоси ESTIA

Це унікальна система, яка відповідає за три основні функції:

  • Обігрів кімнат до комфортної температури;
  • Подача гарячої води для побутових потреб;
  • Кондиціювання приміщення в період спеки.

Насос даного типу здатний одночасно обслуговувати два окремих об’єкта. Тому користувачі можуть отримувати воду, нагріту до відмінних температур, але не більше 55 градусів. Також варто пам’ятати, що насос Тошиба Естіа відрізняється високим показником енергоефективності, який дорівнює 4,68.

Складається пристрої з декількох ключових деталей:

  • Зовнішній блок, який дуже схожий з аналогічним у спліт-системи;
  • Модуль, який відповідає за підігрів води, контроль температури і розподіл між користувачами;
  • Накопичувальний бак, об’ємом до 300 літрів;
  • Система контролю з пультом і датчиками показників.

Чи варто вибирати пристрої ESTIA?

Як і інші товари компанії Тошиба, насоси ESTIA створюються з якісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Новітнє інверторне керування в пристроях Естія дозволяє домогтися економічної витрати електроенергії, так як споживається чітко розраховану кількість. Завдяки цьому можна непогано заощадити на оплаті комунальних платежів і знизити показники CO2 в навколишнє середовище. А значить, ви робите свій внесок в збереження екології.

Інноваційна система контролю підтримує відповідну температуру води, виходячи з температури за вікном. Якщо теплішає, насос автоматично знижує температуру нагрітої води, адже це знижує потребу в опаленні. Працює це і в зворотному напрямку, обігріваючи будинок сильніше при холодній погоді і заморозках.

Повний контроль показників дозволяє домогтися максимально комфортної атмосфери в приміщенні. А значить, кожен сучасний користувач повинен задуматися про придбання подібного теплового насоса для свого будинку, особливо, якщо ви проживаєте в окремому будинку. В умовах постійного зростання комунальної плати і тотального забруднення навколишнього середовища, кращого варіанту годі й чекати.

Post Author: admin