Системи опалення

Сьогодні на ринку можна знайти безліч видів опалювального обладнання. Вони відрізняються матеріалом виконання, країною виробництва, брендами-виробниками і безліччю інших характеристик. Їх об’єднує основна функція для якої вони призначаються – це вироблення теплової енергії, підтримки заданих температурних показників для створення комфортного теплового клімату в квартирі, приватному будинку, офісі та інших приміщеннях.

 Серед всієї маси обладнання виділяють:

  • Котли, які забезпечують спалювання опалювального матеріалу і переведення його в енергію.
  • Радіатори, які допомагають поширювати тепло по приміщенню.
  • Труби, які забезпечують передачу теплоносія.
  • Арматура – запірна і регулювальна. Дозволяє контролювати, відключати/включати доставку теплоносія, регулювати параметри, з’єднувати труби, радіатори та інше.
  • Інноваційні системи опалення (наприклад інфрачервоні).

Всі системи опалення мають деякий набір експлуатаційних характеристик, які забезпечують коефіцієнти передачі і корисної дії для створення внутрішнього клімату. Наприклад, котли можуть використовувати як джерело енергії тверде, рідке або газове паливо. Деякі з перелічених матеріалів досить дешеві (дрова, вугілля, пелети), але з високим коефіцієнтом передачі тепла. Однак вони більш пожежонебезпечні, їх обслуговування складніше і дорожче. Інші ж прості в обслуговування, але мають нижче ефективність.

Радіатори

Одним з елементів ОС є радіатори. Вони розсіюють і направляють потоки теплового повітря для обігріву приміщень. Існують такі типи радіаторів:

  • Чавунні.
  • Сталеві.
  • Алюмінієві.
  • Біметалеві.

Крім матеріалу виготовлення, вони розрізняються способом виготовлення, рівнем віддачі тепла, тиском, терміном експлуатації. Застосовуються радіатори як для житлових будинків, так і для складських/виробничих площ.

Конвектори

Дані елементи перетворюють тепло з газу (зустрічаються рідко) або електроенергії. Електроконвектори прості в монтажі, мають систему регулювання температури (ручну або автоматичну). Вони працюють безшумно, мають систему захисту від проникнення води, їх ККД досягає 95%.

Якщо ви не знаєте, як підібрати необхідне обладнання для ОС, то зверніться до менеджерів будь-якого інтернет-магазину з сантехніки чи опалення і вам допоможуть.

Якщо вам потрібен акрил для реставрації ванн, придбати його по найкращій ціні і найкращої якості можна, віддавши перевагу plastall

 

Post Author: admin